Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Unikatowa usługa ślubna z dojazdem w Warszawie - fryzura i makijaż

Unikatowa usługa ślubna z dojazdem w Warszawie - fryzura i makijaż
Mobile Salon wzbogacił zakres swoich usług o wygodną i profesjonalną usługę ślubną. Każda klientka ma teraz do wyboru dwie opcje: fryzjerkę ślubną z dojazdem w Warszawie oraz makijaż ślubny z dojazdem w Warszawie.

.Usługa ślubna - fryzjerka ślubna z dojazdem w Warszawie

Fryzjerka ślubna z dojazdem w Warszawie z ogromną pasą podchodzi do realizacji swoich wyzwań. Dba o to, by wizyta w domu (lub w hotelu) dla przyszłej Panny Młodej była wyjątkowa, miła i bezstresowa. Stylistka fryzur ślubnych pełni funkcję doradcy dla naszych klientek. Przy dobieraniu idealnej fryzury bierze pod uwagę trzy ważne aspekty: typ urody, temperament oraz styl bycia. A to powoduje, że jej upięcia wyróżniają się niesamowitym kunsztem, wysublimowaną kompozycją, wysoką klasą oraz lekkością. Fryzjerka ślubna z dojazdem w Warszawie, wyposażona w niezbędny sprzęt fryzjerski, pojawia się w terminie i miejscu, podanym przez Pannę Młodą.

Mobilną usługę ślubną można zamówić w dwóch wariantach:

(1) indywidualnym - uczesanie tylko Panny Młodej;

(2) grupowym - kompleksowa usługa przeznaczona dla Pary Młodej, rodziny oraz gości.

Fryzjerka ślubna z dojazdem w Warszawie jest połączeniem trzech pierwiastków - stylisty, doradcy oraz kreatora marzeń. Zapewniamy, że jest to naprawdę doskonała inwestycja w zjawiskowy wygląd ślubny.

Usługa ślubna - makijaż ślubny z dojazdem w Warszawie

Stylizacja ślubna składa się z wielu istotnych elementów. Jednym z nich jest makijaż ślubny, który w wykonaniu profesjonalnej wizażystki z Mobile Salon zachwyca zjawiskowym pięknem i trwałością. Ślubny make-up dopasowuje się do urody Panny Młodej, jej temperamentu oraz upodobań. Dzięki takiemu zabiegowi idealnie komponuje się z lookiem ślubnym.

W kwestii fryzur oraz makijażu nasi profesjonaliści stają na wysokości zadania, oferując fachową pomoc i mobilny profesjonalizm.

Cennik usługi ślubnej

Cennik nowej usługi ślubnej z dojazdem w Warszawie dostępny jest w trzech opcjach:

1) fryzura ślubna – 179 lub 219 zł;

2) makijaż ślubny - 179 zł;

3) kompleksowe połączenie ślubne - fryzura + makijaż – 358 lub 398 zł.

 

Sprawdź pełną ofertę naszej usługi ślubnej: www.mobilesalon.net

 

Zapraszamy wszystkie Panny Młode do korzystania z usług naszej fryzjerki i wizażystki ślubnej z dojazdem w Warszawie. Nasz tandem ślubny sprawi, że ten wielki dzień w życiu stanie się jeszcze piękniejszy! :)

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top