Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Rzecz o zaproszeniach ślubnych

wesele w stylu - para młoda - wesele.com.pl
Zaplanowaliście już datę i miejsce ślubu, przygotowania w toku. Czas wybrać odpowiednią formę zaproszeń ślubnych i powiadomić gości o zbliżającej się uroczystości. Być może poczta pantoflowa już rozniosła wieść o Waszej planowanej ceremonii zaślubin i weselu, jednak to oczywiście nie wszystko. Czas zadbać o formalne zaproszenie przyszłych weselników.

Prawdopodobnie nie będzie dla Was żadną nowością informacja, że wpisując w wyszukiwarkę frazę "drukarnie Koszalin" znajdziecie dane kontaktowe do drukarni w Waszym mieście. Istnieje również wiele drukarni internetowych, jednak w tym konkretnym wypadku warto osobiście sprawować pieczę nad projektem i jego efektem końcowym, tak aby na chwilę przed terminem przekazania zaproszeń nie zostać bez nich. Wiadomo wszakże, że mogą zdarzyć się pomyłki w druku czy opóźnienia związane z brakiem konkretnego rodzaju papieru. Mając bezpośredni kontakt z drukarnią, możemy zadbać o to by wszystko poszło po naszej myśli.

Gotowe zaproszenia ślubne

Możecie udać się do sklepu i wybrać gotowe karnety, które następnie wypełnicie sami wpisując wszystkie niezbędne informacje. Możecie także wyszukać, bądź samodzielnie zaprojektować zaproszenia, które potem zaniesiecie do drukarni. W ten sposób przygotujecie unikatowe zaproszenia, które będą w Waszym stylu lub w stylu wesela, które organizujecie

Dobrym wyborem jest trzymanie wspólnej konwencji przy wszystkich zaproszeniach - jednolita kolorystyka czy wzór wygląda elegancko i gustownie. Goście z pewnością docenią Wasze starania i konsekwencję. Jeśli chodzi o ceny, to nie ma tu reguły – gotowe zaproszenie może okazać się droższe od tego zaprojektowanego osobiście.

Wesele w wybranym stylu

Podobnie jak wszelkie inne materiały drukowane (winietki na stołach, zawieszki na butelki z alkoholem) zaproszenia ślubne powinny być przygotowane w stylu organizowanego wesela. Wszystko zależy od Waszej fantazji i materiałów, z jakich zostaną wykonane zaproszenia. Pamiętaj, że zaproszenie wcale nie musi być kartką umieszczaną w eleganckiej kopercie. Jeżeli należysz do osób kreatywnych, a Twoje wesele będzie na swój sposób nietypowe (stylizowane na lata 90 czy w stylu folkowym) możesz zdecydować się na stworzenie zaproszeń w unikatowej formie (np. kalendarza czy biletu lotniczego w jedną stronę). Dodaj do swoich zaproszeń nieco humoru, a z pewnością spodobają się zaproszonym przyjaciołom i rodzinie. 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top