Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Prezenty na wieczór panieński – co kupić, a z czego zrezygnować?

Prezenty na wieczór panieński – co kupić, a z czego zrezygnować?
Wieczór panieński jest jednym z tych wyjątkowych wydarzeń, które pamięta się do końca życia, podobnie jak sam dzień ślubu. To okazja, podczas której panna młoda w towarzystwie przyjaciół ma symbolicznie podczas zabawy pożegnać się ze swoim wolnym stanem. Od bliskich sobie osób otrzymuje ona prezent, który powinien być wyjątkowy i różnić się od tych, jakie dostanie z okazji ślubu – ten ma być przeznaczony wyłącznie dla niej. Co wybrać, a z jakich gadżetów zrezygnować, żeby przygotować elegancki, a jednocześnie jedyny w swoim rodzaju prezent?

Gadżety erotyczne – czy wypada je kupić?

 

Gadżety erotyczne to najbardziej kontrowersyjny temat wśród prezentów na wieczory panieńskie. Z całą pewnością tematyka erotyczna jest silnie związana z tą okazją. Przyszła panna młoda świętuje nadchodzącą zmianę stanu cywilnego, a jednocześnie wśród przyjaciół ma pożegnać czasy, gdy była wolną kobietą. Od teraz ma dzielić sypialnię z jednym mężczyzną, którego wybrała na swojego męża. Czy to oznacza, że akcesoria erotyczne są mile widziane na wieczorze panieńskim? Tak, ale nie zawsze i nie w każdej formie.

Przede wszystkim warto zrezygnować z tanich i słabo wykonanych gadżetów, które mają tylko śmiesznie wyglądać. Po tym jednym wieczorze z pewnością nigdy nie zostaną one użyte. Zamiast tego, jeśli zamierza się wybrać tego rodzaju akcesoria, znacznie lepiej sięgnąć po gadżety ze sklepów takich jak EasyToys, które są trwałe i wykonywane z bezpiecznych materiałów.

Kiedy wypada kupić gadżety erotyczne na prezent? Jest to uzależnione od dwóch kwestii: tego, czy jest się bliskim przyjacielem panny młodej i czy jest to osoba otwarta na tego rodzaju rzeczy. Nikt nie chciałby przecież, żeby obdarowana wstydziła się swoich upominków. Dla kobiety, która podchodzi do erotyki z poczuciem humoru, można wybrać kilka prezentów w formie imprezowych akcesoriów w zabawnych kształtach, książek z pozycjami seksualnymi, czy nawet gadżetów jak zabawki analne. Warto jednak pamiętać, że powinna je ona otrzymać jedynie od bliskich sobie osób.

 Co warto wiedzieć przed wyborem prezentu?

 

Tak, jak w przypadku gadżetów erotycznych należy wiedzieć, jakie podejście ma do tych tematów przyszła panna młoda, tak i w przypadku innych prezentów dobrze jest najpierw dowiedzieć się kilku rzeczy. Niestety dość częstym błędem, mimo dobrej woli obdarowujących, jest wybór nietrafionych upominków. Choć są one eleganckie, a często nawet kosztowne, po co kobiecie perfumy, których zapachu nie lubi lub bielizna w za małym rozmiarze?

Jednym z najczęściej wybieranych prezentów na wieczór panieński jest biżuteria. Warto jednak dowiedzieć się przedtem, jaką dokładnie biżuterię nosi przyszła panna młoda. Co prawda uważa się, że bransoletka lub wisiorek są wyborem uniwersalnym, ale każda kobieta ma inny gust i preferencje. Czy panna młoda nosi bransoletki, czy może przeszkadzają jej podczas pracy na komputerze? Chętniej wybiera dodatki ze złotem, czy srebrem i chłodnymi kolorami kamieni?

Kolejnym wartym uwagi prezentem jest bielizna. Często przyszła panna młoda otrzymuje od koleżanek erotyczny komplet na noc poślubną, co jest eleganckim prezentem z charakterem odpowiednim na tę okazję. Wybór odpowiedniej bielizny może być jednak kłopotliwy, jeśli nie zna się rozmiaru, który w przypadku dopasowanych kompletów ma naprawdę duże znaczenie. Warto więc jeszcze przed wyborem dyskretnie zapytać o noszony rozmiar przy nadarzającej się okazji lub nawet sprawdzić go w garderobie przyjaciółki.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top