Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Prezent na wieczór panieński - nowoczesne pomysły

Prezent na wieczór panieński - nowoczesne pomysły
Razem z najbliższymi kumpelami dostałaś zaproszenie na wieczór panieński Waszej przyjaciółki? Z całego serca gratulujemy, bo to wyjątkowe wyróżnienie, na które zasługuje niewielkie grono. Koniecznie przygotujcie piękne dekoracje, zimnego szampana, śmieszne zabawy i coś jeszcze. Nieodłącznym elementem tego babskiego przyjęcia jest oczywiście prezent dla przyszłej panny młodej. Jaki wybrać, aby stał się jedyną w swoim rodzaju pamiątką tej szczególnej nocy?

Prezent na wieczór panieński bez wątpienia zasługuje na wyjątkową oprawę. Oczywiście musi być pięknie zapakowany, aby jego otwieranie przynosiło obdarowanej mnóstwo frajdy. Nie może także jej zawieść, dlatego warto zadbać o efekt WOW! W zrealizowaniu tego planu pomoże Ci personalizacja! To zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby stworzyć oryginalny i pamiątkowy upominek. Pokaż swojej przyjaciółce ile dla Ciebie znaczy i wybierz dla niej wyjątkowy prezent na wieczór panieński!

Prezenty na wieczór panieński dla wszystkich - koszulki na wieczór panieński

Jesteś właśnie na gorącym etapie planowania wieczoru panieńskiego dla najlepszej przyjaciółki? Doskonale się składa! Babski klimat tej niezapomnianej nocy nadaje nie tylko przyszła panna młoda, ale także Ty i wszystkie zaproszone dziewczyny. Wasza obecność to jedna strona medalu. Drugą jest pełna synchronizacja. Zadbaj o to z idealnymi gadżetami, bo przecież prezenty na panieński należą się nie tylko przyszłej żonie.

Koszulki na wieczór panieński to must have tej babskiej imprezy. Z nimi nawet w klubie będziecie dobrze widoczne, a przecież właśnie o to chodzi! Pamiętaj jednak, że zwykła koszulka to za mało. Zdecydowanie potrzebujesz czegoś więcej, a tym "czymś" jest personalizacja. Najlepsze koszulki z nadrukiem na panieński to te z imieniem przyszłej panny młodej. Ubrane przez wszystkie uczestniczki od razu przywołują na myśl Team Bride. Dodatkowo każdy będzie ciekawy, która z Was to "tytułowa" Marcelina, która za niedługo wychodzi za mąż.

Prezenty na panieńskie party - kieliszki na wieczór panieński

Wieczór panieński bez alkoholu? Nie ma mowy! Jesteśmy pewni, że każda z Was uraczy się chociaż jedną lampką zimnego szampana, czy kolorowym drinkiem. Mamy jednak dla Ciebie znakomity pomysł. To znów podarunek dla Was wszystkich, ale o odpowiedni klimat trzeba zadbać na każdym etapie tej babskiej imprezy. Jesteś ciekawa, co tym razem mamy dla Ciebie? Nie trzymajmy Cię dłużej w niepewności - przedstawiamy gadżety, w które musicie się zaopatrzyć!

Kieliszki na wieczór panieński to akcesoria, w które koniecznie powinna uzbroić się ekipa przyszłej panny młodej. Nie mamy jednak na myśli tych pierwszych lepszych, złapanych na szybko w markecie. Wybierz kieliszki z grawerem, które każda z Was będzie mogła zabrać do domu, jako cenne trofeum i dowód opróżnionych do dna drinków. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie na nich Waszych imion, co szczególnie przyda się w środku imprezy. Z tymi gadżetami nie pomylicie swoich trunków!

Prezent na wieczór panieński z klasą - srebrne bransoletki

Przejdźmy teraz do meritum sprawy - prezent na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej. W naszej tradycji przyjęło się, że wychodzącą za mąż przyjaciółkę należy obdarować pamiątką, która zawsze będzie przypominała jej ten piękny stan. Jeśli więc zajmujesz się organizacją wieczoru panieńskiego, to mamy dla Ciebie doskonały pomysł, jakim jest biżuteria, a dokładnie srebrna bransoletka. Podarowana przyszłej pannie młodej będzie symbolem Waszej przyjaźni, która po jej ślubie nie zmieni się choćby o odrobinę!

Mając tak wyjątkowy pomysł na prezent dla Twojej przyjaciółki przygotowaliśmy dwie propozycje bransoletki na wieczór panieński. Pierwsza z nich to klasyczna, srebrna biżuteria, którą obdarowana będzie mogła nosić na co dzień. Dwie zawieszki - nieskończoność i serce z grawerem inicjału sprawią, że ten prezent na wieczór panieński będzie symbolizował Waszą bezgraniczną przyjaźń. Umieszczona w pudełeczku z nadrukiem dedykacji stanie się na przyszłej panny młodej najcenniejszą pamiątką.

Nasza druga propozycja na prezent na wieczór panieński jest bardziej odświętna. To również srebrna bransoletka, ale dwukrotnie pokryta 24 karatowym złotem. Jej zawieszką jest znak nieskończoności ozdobiony pięknymi cyrkoniami, a regulowany łańcuszek dopasuje się do nadgarstka przyszłej panny młodej. Bransoletka umieszczona jest w pięknym pudełku z personalizowaną dedykacją. Tak stworzony prezent na panieński bez wątpienia spełni swoją rolę w dniu ślubu, jako najpiękniejsza biżuteria.

Oryginalne prezenty na wieczór panieński - balony z helem

Balony to nie tylko cudowna dekoracja na wieczór panieński. Mogą one stanowić również prezent dla przyszłej panny młodej! To bardzo zabawny pomysł, który należy do jedynych w swoim rodzaju gadżetów. Zastanawiasz się dlaczego? Ponieważ teraz masz możliwość zadbania o ich personalizację. Wybierając balony z helem i napisem możesz stworzyć zabawny prezent na panieński, który pozostanie z obdarowaną na wiele dni po szalonej imprezie. Gwarantujemy Ci też, że będą one głównym tłem na Wasze pamiątkowe zdjęcia.

Aby jednak balony nie były tak oczywistym prezentem i sprawiły przyszłej pannie młodej niemałą zagwozdkę i zaskoczenie wybraliśmy te umieszczone w wielkim, białym, tekturowym pudle wypełnionym dekoracyjną flizeliną i przepasanym kolorową wstążką. Po jego otwarciu wyskoczą 3 balony z helem i nadrukiem imienia przyszłej panny młodej. Ale spokojnie, nie uciekną! Dopełnieniem całości jest bilecik z dedykacją w eleganckiej kopercie. Możecie w niej także podarować w ramach prezentu dla przyszłej panny młodej bon na zabieg do kosmetyczki, czy SPA.

Prezent dla przyszłej panny młodej

Jak widzisz warto zaskoczyć przyszłą pannę młodą na jej własnym wieczorze panieńskim upominkiem stworzonym tylko dla niej. Stanie się on nie tylko pamiątką na długie lata, ale i dowodem Waszej bezgranicznej przyjaźni. Prezent na wieczór panieński musi być oryginalny, zabawny, ale i w dobrym guście. Twoja przyjaciółka bez wątpienia poczuje się wyróżniona ściskając w rękach ten wyjątkowy z personalizacją. To autorski sposób na wyrażenie szczęścia, jakie ogarnia Ciebie i Twoje kumpele. Trzeba się nim dzielić również w gronie najbliższych przyjaciółek. Szczególnie przed ślubem jednej z nich!

Materiał zewnętrzny

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top