Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Podróż poślubna. Najlepsze oferty biur podróży

Podróż poślubna. Najlepsze oferty biur podróży
Nie każdy ma możliwość wyjechać w egzotyczną podróż poślubną np. na Malediwy. Większość par poszukuje znacznie tańszych opcji wycieczek. Jakie oferty można znaleźć w biurach podróży? Najlepiej zdecydować się na last minute!

Ślub i wesele to piękny moment, warto trochę go przedłużyć, choćby przez wyruszenie w podróż poślubną. Gdzie pojechać, aby miło spędzić czas, a przy tym nie zrujnować swojego portfela? W biurach podróży można znaleźć całkiem dobre oferty, tylko jak ich szukać? Oto kilka propozycji! Organizacja wesela to bardzo duży koszt. Choć młoda para może liczyć, że część wydatków “zwróci się w prezentach”, to prawdą jest, że rzadko można zebrać kwotę, która równa się wcześniej wydanej na ślub i wesele. W takiej sytuacji myślenie o podróży poślubnej zwykle schodzi na drugi plan, a jeśli już rozglądamy się za ofertami, szukamy tych w dobrej cenie. Gdzie można liczyć na najlepsze oferty na podróż poślubną?
 

Podróż poślubna last minute

Jeśli szukamy tanich wakacji, najlepiej spróbować skorzystać z oferty last minute. Jest to możliwe na przestrzeni całego roku, chociaż najwięcej takich ofert znajdziemy we wrześniu. Jak wygląda zakup takiej wycieczki? Jej organizacja przebiega odwrotnie do tego, co uważamy za normę, bo najpierw wyznaczamy sobie urlop, a dopiero potem poszukujemy odpowiedniego wyjazdu. Jest to spowodowane naturą ofert last minute, które polegają na tym, że wyjazd odbywa się w ciągu kilku dni, czasem nawet nazajutrz od wykupienia wycieczki. Czy zatem nie jest to ryzykowny sposób na podróż poślubną? Choć wymaga to nieco spontaniczności, bo do ostatniego momentu nie będziemy wiedzieć, dokąd jedziemy, to nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniej wycieczki w interesującym nas terminie.Podróż poślubna z biurem podróży – gdzie?

Jaki kierunek na wyjazd wybrać, aby można było liczyć na naprawdę dobrą cenę? Najtańsze obecnie są kraje Afryki Północnej, takie jak Egipt i Tunezja, które dawniej były bardzo popularne, ale teraz doświadczają poważnych problemów z powodu zagrożenia bezpieczeństwa. Nie są więc zbyt polecanym kierunkiem. Z powodu sytuacji politycznej ucierpiała także renoma Turcji, w której ceny w przyszłym sezonie spadną. Jeśli martwimy się o zagrożenia i chcemy wybrać bardziej bezpieczne kierunki, warto zwrócić swoją uwagę na południe Europy. Dzięki tanim ofertom można polecieć na Cypr, Kretę, na Wyspy Kanaryjskie, a także na greckie i hiszpańskie wybrzeże. Takie wyjazdy są najpopularniejsze i świetnie nadają się na podróż poślubną. Nie jest to jednak koniec, oferty last minute zdarzają się także do odległych krajów, takich jak Chiny i Wietnam!

 


Gdzie szukać tanich wycieczek?

Aby znaleźć dobre oferty last minute, warto śledzić przede wszystkim strony największych biur podróży, takich jak ITAKA, TUI, czy Rainbow Tours. Na każdej z nich znajduje się specjalna zakładka, w której wystawiane są świeże oferty last minute. Jeśli chcemy mieć szerszą perspektywę, warto skorzystać ze stron, które prowadzą rejestr takich ofert. Są to np. lastminuter.pl, wakacje.pl, travelplanet.pl, czy easygo.pl. Można wyszukiwać na nich najświeższe oferty według terminu, a także ceny. Trzeba przyznać, że oferty te są bardzo atrakcyjne, tydzień z wyżywieniem na Cyprze można wykupić nawet za mniej, niż 900 złotych! Tylko tyle za dobrej jakości wyjazd? Wydaje się, że podróż poślubna może być naprawdę udana, a w dodatku nie zaszkodzi naszemu budżetowi!


Autor: Kinga Jaromin

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top