Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Oryginalne motywy ozdobne na ślubnych zaproszeniach

oryginalne zaproszenia ślubne - wesele.com.pl
Dzień ślubu jest bardzo ważny i dlatego planowanie ma wielkie znaczenie. Nie można pominąć żadnego szczegółu, gdyż każdy jest istotny i wraz z pozostałymi powinien tworzyć spójną całość. Forma zaproszeń, jako wstęp do uroczystości, powinna więc być dostosowana do pozostałych elementów tworzących klimat ceremonii zaślubin i wesela.

Przyszli małżonkowie mają przed sobą wiele zadań. Wystrój Kościoła, suknia ślubna, garnitur, zespół, weselne menu - to tylko kilka ze spraw, które należy zaplanować. Zanim jednak przyjdzie dzień w którym powiecie sakramentalne "tak", należy poinformować o zbliżającym się weselu rodzinę i bliskich, których chcemy zaprosić. Dobrą praktyką jest zapraszanie przyszłych weselników co najmniej 3 miesiące przed planowanym ślubem. Pozwala to gościom zaplanować swoją obecność na naszym weselu w tym dniu.


Zaproszenia ślubne - forma

To w jaki sposób zaprosimy naszych gości na ślub zależy wyłącznie od naszej fantazji i charakteru wesela. Samo zaproszenie wywołuje radość i zaskoczenie, więc bez wątpienia otrzymanie go, będzie miłe dla rodziny i przyjaciół.

Zaproszenia ślubne możemy kupić w gotowej formie do wypisania, zaprojektować sami lub zdecydować się na całkowicie odmienny, oryginalny format. Coraz większą popularność zdobywają nietypowe zaproszenia ślubne - nowoczesne, kreatywne formy i zdobienia. Chcesz wręczyć przyszłym gościom ciekawe zaproszenia ślubne? Postaw na zaproszenia w formie, która wyraża Waszą wyjątkowość, zainteresowania, pasje. Być może znajdziesz interesującą propozycję na portalu Slubi.pl, który udostępnia wyszukiwarkę firm tworzących zaproszenia ślubne na zamówienie: https://slubi.pl/firmy/zaproszenia-slubne/. Czy wiesz jaki styl zaproszeń zrobi największe wrażenie na gościach?


Zaproszenia w stylu rustykalnym

W ostatnim czasie zaproszenia w stylu rustykalnym stały się najbardziej popularną formą zaproszeń ślubnych. Wykonane misternie, lecz każde jest nieco inne - to zamierzony zabieg. Ten typ zaproszeń powinien wyglądać tak, jak gdyby Państwo Młodzi osobiście podjęli się ich przygotowania. Rustykalne zaproszenia ślubne tworzone są materiałów, które nadają im lekkiej surowości, łączonych ze ślicznymi kokardkami i motywami kwiatowymi, koronkami i typografią przypominającą odręczne pismo. Nie ma jednak obaw, że nasze zaproszenia będą takie jak inne - tworząc projekt zaproszenia możemy mieszać papiery o różnej fakturze, łączyć je z elementami wykonanymi z drewna, matriału czy suszonych kwiatów. To daje nam ogromną ilość możliwości. Ciekawą propozycją jest połączenie intensywnego różu i fiołków. Dodatek pięknego, ciemnego drewna sprawia, że jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają kwiaty i naturę. Styl rustykalny sprawia, że zaproszenia wyglądają wręcz uroczo - z pewością zachwycą gości i będą piękną zapowiedzią wspaniałego ślubu i wesela.


Nietypowe zaproszenia ślubne

A gdyby tak zdecydować się na zaproszenia w zabawnej, ekscentrycznej formie? Przecież to Wasz ślub! Jeśli należycie do osób znanych z poczucia humoru, nietypowe zaproszenia ślubne będą po prostu idealne. Jeśli chcecie zaskoczyć wszystkich, zdecydujcie się na przykład na zaproszenia w formie paszportu. Ich forma to, podobnie jak w przypadku prawdziwych paszportów, książeczka w której zawarte są wszelkie informacje dotyczące dnia Waszych zaślubin. Okładka może do złudzenia przypominać dokument urzędowy lub być Waszą wariacją na jego temat. W centralnym miejscu okładki umieszcza się np. romantyczny herb z cherubinkami, który zastępuje godło występujące w prawdziwych paszportach. W miejscu, w którym klasycznie występuje zdjęcie właściciela paszportu, umieszcza się zdjęcie przyszłej Młodej Pary. Wpisując w wyszukiwarkę hasła "zaproszenia ślubne paszport" znajdziesz przykłady zaproszeń wykonanych w tej formie. Paszporty ślubne dopiero zyskują na popularności, ale już teraz pewnym jest, że stanowią świetną alternatywę dla typowych zaproszeń w formie ślubnego karnetu.


Projekt zaproszenia ślubnego

Jeżeli chcecie zdecydować się na absolutnie wyjątowy projekt zaproszeń ślubnych, warto zwrócić uwagę na formę, która z pewnością odbiega od wszelkich widzianych przez Was wcześniej zaproszeń. Z pewnością znasz ten rodzaj ulotek-kalkulatorów w kształcie koła, które pozwalają np. obliczyć przykładową ratę kredytu lub składkę ubezpieczenia. Ich forma to dwie okrągłe plansze połączone nitem. Przesuwając górne koło możemy sprawdzić jakie informacje zawarte zostały w ulotce dla poszczególnych zapytań. Wybierając tę formę, umieć na dolnym kole informacje dotyczące szczegółów Waszego ślubu i wesela. Gdy najedziemy oznaczonym miejscem górnego koła na konkretne zagadnienie, np. "Kościół", w wyciętym okienku pojawi się informacja o tym gdzie odbędzie się ceremonia. To nowoczesna, zabawna forma, która będzie stanowić będzie nie lada gratkę dla gości.

 

Tekst zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne to niejako wizytówka wesela, które planujecie. Indywidualny charakter imprezy najlepiej oddają zaproszenia, które formą i treścią pasują do Młodej Pary. Jeżeli Pana Młodego pasjonują motocykle, możecie pozwolić sobie na dodanie tego akcentu, decydując się na grafikę, na której Państwo Młodzi jada na ślub właśnie na jednośladzie. Jeśli przyszła Para Młoda znana jest wśród znajomych i bliskich jako miłośnicy psów, możecie wybrać grafikę na której Parze Młodej towarzyszą ich domowi pupile. Możliwości personalizacji zaproszeń jest mnóstwo. Wesele to radosny dzień, dlatego nieco humoru zawarte już w treści zaproszeń jest jak najbardziej na miejscu.

Bawcie się formą, stwórzcie oryginalną, zabawną treść. Wiele inspiracji znajdziecie w artykule dotyczącym tekstów zaproszeń ślubnych.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem slubi.pl.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top