Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Obrączki ślubne – jaki wybrać grawerunek?

Obrączki ślubne – jaki wybrać grawerunek?
Obrączki ślubne to symbol miłości i obietnicy bycia ze sobą aż do grobowej deski – w zdrowiu i w chorobie. Jednakże przed ceremonią ślubu przychodzi ten moment, kiedy trzeba podjąć naprawdę ważną decyzję – wybrać te dwa magiczne krążki. Kupując obrączki ślubne często zastanawiamy się jaki kruszec, wzór, czy styl powinny posiadać, jednakże równie ważny jest grawerunek, który znajdzie się w ich wewnętrznej stronie. Grawerunek czyni obrączki czymś unikalnym, pozwala małżonkom ukryć wiadomość, która dostępna jest tylko dla nich. Jednakże mając jedynie kilka słów do wykorzystania ciężko ubrać w słowa wielką historię miłości, która Was łączy.

Inicjały, data, czy cytat?

Grawerunek na obrączkach ma swoich zwolenników i przeciwników. Jednakże warto zdecydować się na grawerunek wewnętrzny lub zewnętrzny, aby dodać obrączkom ślubnym nieco wyjątkowości. Do najbardziej popularnych grawerunków należą oczywiście daty – ślubu, bądź rozpoczęcia związku, czasem połączone z inicjałami, czy imieniem partnera. Jednak są osoby, które wolą postawić na oryginalność i wybrać na przykład ulubiony cytat z filmu, czy piosenki, odnoszący się oczywiście do miłości. Do takich cytatów zaliczyć możemy na przykład „Zawsze tam gdzie Ty”, czy „may the love be with you” – czyli przerobiony cytat z bardzo znanego filmu. Mogą to być również sentencje – na przykład „Bez ciebie nie chcę żyć”, czy podzielone na dwie obrączki „Żyć aby kochać, kochać aby żyć”. Pomysłów jest naprawdę wiele – musicie jedynie znaleźć ten dopasowany do siebie!

Gdzie kupić obrączki ślubne?

Salony jubilerskie dają nam dziś ogromny wybór zarówno obrączek ślubnych, jak i pierścionków zaręczynowych. Nie ma rzeczy niemożliwych – w wielu salonach możecie zrealizować swoje indywidualne projekty – jedyne w swoim rodzaju. Wybierzcie salon, którego styl przypada Wam najbardziej do gustu, a obsługa spełnia najwyższe wymagania. W salonie SAVICKI otrzymacie bezpłatną miarkę, która pozwoli poznać Wasze rozmiary obrączek, dodatkowo konsultacje ze specjalistami i możliwość obejrzenia produktów na żywo – a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Artykuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top