Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Niezapomniane wesele – wybierzcie Jurę Krakowsko-Częstochowską!

Niezapomniane wesele – wybierzcie Jurę Krakowsko-Częstochowską!
Chyba każda Para chciałaby, aby ich wesele było niezapomniane i na zawsze zapisało się w ich pamięci oraz w pamięci gości. Właśnie dlatego teraz tak duży nacisk kładzie się na dobór odpowiedniego miejsca organizacji imprezy – to nie tylko najbliższe restauracje czy domy weselne, ale także coraz częściej te zlokalizowane dość daleko, ale przy tym znacznie piękniejsze. W tym aspekcie wspaniałe możliwości daje Jura Krakowsko-Częstochowska – warto je sprawdzić!


Malownicze widoki i liczne atrakcje

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej na Parę Młodą i ich gości czeka mnóstwo atrakcji. Wiadomo, najważniejszą z nich jest zabawa weselna do białego rana, ale to nie wszystko. Również można połączyć ją ze zwiedzaniem, ponieważ to właśnie tutaj kryje się mnóstwo niezwykłych zakątków, które mogą oczarować każdego. Zamki, w tym zamek Ogrodzieniec czy Bobolice, zamek w Ojcowie, Pieskowa Skała, gdzie można podziwiać także wspaniałą Maczugę Herkulesa, również malownicze ostańce skalne i jaskinie, Pustynia Błędowska – to tylko niewielki wycinek tego, co czeka na przybywających na Jurę gości, atrakcji bowiem jest znacznie więcej. W takich przepięknych krajobrazach wesele na pewno się uda!
 

Wesele dopięte na ostatni guzik

Sama dobra lokalizacja to jednak nie wszystko, również sama impreza musi być dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Warto wybierać hotele z salami restauracyjnymi – wtedy nie tylko będzie można urządzić imprezę w przystosowanej do tego sali, ale również zapewnić gościom komfortowy nocleg. Nie można zapominać także o wyśmienitej kuchni, która jest podstawą zadowolenia gości, oraz o udekorowaniu sali, która powinna odzwierciedlać radosny dzień zaślubin.

Tutaj do dyspozycji ma się kilka różnych interesujących obiektów. Warto zatem być wybrednym i nie decydować się na pierwszą lepszą ofertę, żeby mieć pewność, że wesele naprawdę będzie udane. Najlepiej zwrócić uwagę na oferowane menu, wielkość sali, dostęp do noclegów, również na ceny, chociaż często schodzą one w przypadku imprez weselnych na dalszy plan, ponieważ to właśnie wtedy zabawa jak z bajki jest najważniejsza dla nowo zaślubionych i ich gości.
 

Uroczystości weselne w Hotelu Fajkier

Do urządzenia niezwykłego wesela w samym sercu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd zaprasza wszystkich Hotel Fajkier. Jest on zlokalizowany około godziny jazdy od Katowic, Częstochowy oraz Krakowa w miejscowości Lgota Murowana koło Kroczyc. To właśnie tutaj na nowożeńców czeka elegancko urządzona sala, wyśmienite dania szefów kuchni, duży parkiet do tańczenia i wiele innych atrakcji zarówno dla starszych, jak i młodszych gości. Z ofertą można zapoznać się już teraz pod adresem: www.hotelfajkier.pl/wesela.

Zaślubiny to często jedyny tego rodzaju dzień w życiu – warto sprawić, aby był on naprawdę niezapomniany. Wybór efektownej sali weselnej z obsługą na najwyższym poziomie, dodatkowo w tak malowniczym zakątku Polski jak Jura Krakowsko-Częstochowska, jest naprawdę strzałem w dziesiątkę. Warto zacząć planować już teraz, bo zainteresowanie stale rośnie!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top