Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jak zorganizować udany wieczór panieński czy kawalerski we Wrocławiu?

Jak zorganizować udany wieczór panieński czy kawalerski we Wrocławiu?
Wieczór kawalerski czy też panieński nie musi odbywać się według utartych i powielanych w filmach schematów. Media przekonują nas, że tego typu impreza nie może się odbyć poza nocnym klubem, bez dużej ilości alkoholu i oczywiście bez udziału striptizera czy też striptizerek.

Jeśli podejmujecie się organizacji ostatniej imprezy w stanie wolnym dla przyszłej panny czy pana młodego, zorganizujcie taką zabawę, jaka najbardziej im będzie odpowiadać. Niezależnie od tego czy szykujecie niespodziankę dla przyjaciółki czy najlepszego kolegi sprawcie, by w tym dniu czuł/ czuła się naprawdę dobrze i wyjątkowo. A nie każdy odnajdzie się dobrze w nocnym klubie. Oczywiście jeśli bohater czy bohaterka wieczoru jest osobą przebojową, należy wyszukać atrakcji z nutką szaleństwa.


Wybór jednej z firm

W Wrocławiu jest kilka firm zajmujących się kompleksową obsługą zarówno kawalerskich jak i panieńskich wieczorów. Jeśli zwrócicie się do jednej z nich dostaniecie kilka gotowych pomysłów na szalony czy też bardziej spokojny wieczór, wraz z jego wyceną. Wieczór nie musi być brany dosłownie. Jeśli dysponujecie odpowiednią ilością czasu i środków finansowych możecie zorganizować cały dzień, a nawet weekend kawalerski czy panieński.


Pełen profesjonalizm

Wrocławskie firmy oferują dla mężczyzn min. takie atrakcje jak paintball, strzelnica, gokarty kłady, off-road, golf, jazdę na skuterach śnieżnych czy nawet skok ze spadochronem. Natomiast po dniu pełnym wrażeń wieczorem proponują oprócz wizyty w klubie go - go, odwiedzenie najlepszych klubów wrocławskich, kasyna czy tez imprezę w stylu czasów PRL-u


Ciekawe pomysły

Przyszłe panny młode mogą swój dzień spędzić natomiast w spa, na kursie tańca, zakupach ze stylistką, lecąc balonem, w saniach ciągniętych przez zaprzęg psów czy też za kierownicą samochodu rajdowego. Wieczorem panie mogą udać się na wieczór w stylu japońskim podczas którego w strojach gejsz będą zajadać się sushi. Inne propozycje to min. wizyta w kasynie czy wieczór w stylu Bollywood.


Własna inicjatywa

Jeśli posiadacie trochę zmysłu organizacyjnego atrakcyjny dzień czy wieczór zorganizujcie sami. Możliwości jest naprawdę wiele. Możecie wynająć limuzynę, czy też autobus obwożący Was po całym mieście w trakcie gdy Wy będzie się w nim doskonale bawić.
Ważnym jest tylko, aby sposób spędzenia dnia dopasować do jego bohatera. Miłośnik motoryzacji z pewnością doskonale będzie bawić się za kierownicą rajdowego BMW, a nie lubiąca adrenalinę koleżanka chętnie skoczy na bungee.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top