Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Dlaczego warto kupić nową bieliznę na noc poślubną

Bielizna na noc poślubną - wesele - panna młoda
Bielizna, jaką Panna Młoda ubierze w dniu ślubu ma ogromne znaczenie. Komplety bielizny powinny być jednak dwa. Dlaczego? Poznaj sekrety Panien Młodych i wybierz bieliznę w której przetańczysz całą noc, ale także zachwycisz Męża podczas nocy poślubnej.

Organizując ślub i wesele masz przed sobą z pewnością bardzo wiele zadań - wybór sukni ślubnej, dekoracji sali, ślubnego menu, stworzenie listy gości, a być może także listy prezentów (o plusach i minusach tworzenia tworzenia listy prezentów ślubych przeczytasz w artykule "Prezenty ślubne - zwyczaje i oczekiwania"), a także wiele innych mniej lub bardziej trudnych wyborów. Przygotowania trwają od kilku tygodni do nawet kilkunastu miesięcy, a narzeczeni wkładają wiele serca w to, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. W ferworze slubnych przygotowań, łatwo jest zapomnieć o tym, co następuje później - o nocy poślubnej.  

Noc poślubna - romantyczna tradycja

Noc poślubna to w tradycji pierwsza wspólnie spędzona noc Młodej Pary. Współcześnie jednak wygląda to nieco inaczej. Często już na długo przed ślubem pary decydują się na zawiązanie intymnej relacji. Można więc stwierdzić, że dziś noc poślubna nie jest dla młodych ludzi aż tak ekscytująca i tajemnicza jak dawniej. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się ona ze sporymi emocjami. W końcu zawsze można zaaranżować sytuację, której dotąd nie było – a przez to uzyskać coś całkiem nowego i jeszcze nieodkrytego. Co będzie w tym pomocne?

Bielizna ślubna

Jeśli przygotowania do nocy poślubnej jeszcze przed Wami, warto zwrócić uwagę na fakt, że bielizna ślubna nie jest bielizną na noc poślubną. Może się to wydawać dodatkowym, niepotrzebnym wydatkiem, jednak zastanówmy się, jakie najważniejsze cechy powinny posiadać komplety bielizny - ten ubierany pod suknię ślubną i ten, w którym Pannę Młodą oglądać będzie świeżo poślubiony mąż.

Przejdźmy na chwilę do zewnętrznej warstwy garderoby Panny Młodej. W dniu ślubu suknia będzie bez wątpienia najważniejszym elementem, a zarazem symbolem występującym na ślubie i weselu. Wybór odpwiedniej sukni jest niezmiernie ważny - powinna ona dobrze leżeć (nie może być ani za duża, ani za mała), podkreślać urodę Panny Młodej i maskować mankamenty. Z tego powodu suknia ślubna wybierana jest nieraz przez kilka tygodni, a gdy już jest kupiona (lub uszyta na zamówienie) zaczynają się poprawki. Ile? Do skutku. Suknia ślubna to suknia do zadań specjalnych. Panna Młoda będzie w niej tańczyć, siedzieć przy stole i bawić się podczas weselnych zabaw - ma być pięknie, ale i praktycznie.

Bielizna pod suknię ślubną

Jednym z ze strategicznych zadań idealnej sukni ślubnej jest ukrywanie ewentualnych mankamentów urody. W utrzymaniu wąskiej talii, która będzie wspaniale prezentować się w tańcu, pomaga gorset oraz bielizna modelująca. Szczególnie, jeśli suknia jest wyjątkowo wąska (np. ołówkowa), wówczas często Panny Młode wybierają bieliznę wyszczuplającą. Jak wygląda bielizna modelująco-wyszczuplająca? Z pewnością nie jest bielizną, która zachwyci Pana Młodego. W najlepszym przypadku, młody małżonek będzie mocno zdziwiony. Kolejnym zadaniem bielizny w dniu ślubu jest zapewnienie Pannie Młodej komfortu w tańcu. Musi ona mieć pewność, że podczas pląsów na parkiecie, biustonosz czy gorset nie zsuną się, odkrywając elementy ciała , których Panna Młoda bez wątpienia nie chce pokazywać.

Bielizna na noc poślubną

Pokaż się mężowi w wersji, w której jeszcze Cię nie widział. Do wyboru mamy mnóstwo opcji. Branża bieliźniana oferuje szeroką gamę rozwiązań - od prostych kompletów, po stylowe zestawy ślubnej bielizny. Bardzo popularne są koronkowe gorsety z zapięciami do pończoch, satynowe koszulki nocne, a także całkowicie nietypowe komplety. Niektórym brafitterkom wystarczy pokazać jak wygląda nasza suknia ślubna, by zaproponowały pasujące do niej, wyjątkowo urocze zestawy bielizny. Wszystko zatem zależy od naszej wyobraźni. Pamiętajmy jednak, aby nie kupować na siłę czegoś co jest dla nas niekomfortowe. Takie działanie może łatwo popsuć nam całą zabawę.

http://wedboom.pl/

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top