Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Koronki i hafty ślubne. Rozmawiamy z producentem koronek ProStyl!

Koronki i hafty ślubne. Rozmawiamy z producentem koronek ProStyl!
Producenci bielizny, sukien ślubnych i innych rodzajów odzieży często korzystają z materiałów takich jak koronka ślubna czy hafty do koronek. Zakupy detaliczne dla dużych zakładów produkcyjnych są nieopłacalne, a także niepraktyczne od strony logistycznej. Koronka ślubna, materiał ceniony przez klientki, częściej dzisiaj nabywany jest hurtowo. Mieliśmy przyjemność rozmawiać z przedstawicielem jednej z największych hurtowni koronek w Europie, reprezentującym markę ProStyl. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek – zapraszamy!

Skąd pomysł na hurtownię haftów i gipiur?

To, jak marka ProStyl rozrosła się w ostatnich latach to odpowiedź na zapotrzebowanie naszego rodzimego rynku – odpowiada nasz rozmówca. Hurtownia koronek jest miejscem, w którym specjaliści w tym fachu mogą znaleźć największy wybór wzorów oraz wyroby najlepszej jakości. Koronki ślubne to nieodzowny element bardzo wielu kreacji na świecie – dzięki temu, że posiadamy tak zróżnicowaną ofertę, wielu projektantów i właścicieli salonów może zrealizować swoje pomysły. A, proszę nam wierzyć – nasza hurtownia koronek nie narzeka na brak wyzwań.

Foto: Producent koronek ślubnych Prostyl

Jak współpracujecie z klientami w swojej branży?

To dobre pytanie – słyszymy z ust naszego gościa. Warto podkreślić, że nie działamy jak wielki sklep z koronkami, mamy rozbudowaną sieć przedstawicieli handlowych, którzy znają się na tej branży jak mało kto. Nawiązujemy kontakty z firmami, które potrzebują hafty i koronki w swojej produkcji i tam, na miejscu, szukamy najlepszych rozwiązań z naszej oferty. W katalogu, koronka bieliźniana oraz koronka ślubna ciągle ewoluuje – ściągane na specjalne zamówienie hafty wchodzą z czasem do stałej oferty, a my jesteśmy z roku na rok firmą bardziej kompletną i doświadczoną. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku koronki, hurt to nasza specjalność, lubimy powtarzać, że naszych klientów ogranicza tylko wyobraźnia. Dotychczas takie podejście fajnie się u nas sprawdzało.

Czym zajmujecie się obecnie – jakie koronki i hafty są u was bestsellerem?

Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że w czołówce wciąż są koronki bieliźniane oraz koronki ślubne - śmieje się przedstawiciel firmy ProStyl. Ale pracujemy też nad ciekawymi projektami, np. haftami do produkcji sukien komunijnych. Hurtownia koronek mocno rozwinęła się także w sprzedaży koronek do produkcji odzieży – moda na haftowane elementy w bluzkach czy koszulach trwa już od kliku lat i nic nie wskazuje na to, by się miała zmienić.

Fot. Koronki ślubne producenta Prostyl

Czy hurtownia koronek ProStyl to coś więcej, niż tylko zwykły dystrybutor?

Oczywiście, że tak! Rynek odzieżowy, sukien ślubnych czy nawet bieliźniany stale się zmienia. Producenci wprost prześcigają się w nowych pomysłach i aranżacjach. Hafty do koronek pełnią w tym wszystkim bardzo ważną rolę – klienci potrzebują wsparcia, nie tylko od strony handlowej, ale przede wszystkim fachowej porady, firmy, która stanie na wysokości zadania i nigdy nie powie: „to niemożliwe” albo „nie damy rady”.

Projekty u klientów traktujemy bardzo serio i dzięki temu nasze portfolio zyskało miano jednego z najbardziej zróżnicowanych w Europie. Oczywiście lubimy sprzedawać, hurt koronek właśnie na tym się opiera, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tego. Dzielimy się doświadczeniem i możliwościami z klientami, a to otwiera nam dużo większe możliwości biznesowe, niż zwykły handel z katalogu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top