Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

A po ślubie – podróż

A po ślubie – podróż
Jeśli jesteście w trakcie załatwiania spraw związanych ze ślubem i weselem, nie musimy Was przekonywać, że jest to żmudna i męcząca praca. Liczy się jednak efekt – wszelkie trudny z pewnością zrekompensują Wam zadowoleni goście, którzy długo będą wspominać Waszą uroczystość.

Po weselu przychodzi jednak czas na chwilę wytchnienia, dlatego zróbcie wszystko, by choć przez kilka dni pobyć tylko we dwoje. Mały wypad za miasto? Jeśli chcecie oddać się miejskim rozrywkom, najlepiej udajcie się do stolicy.
 

Z dala od miasta

Osobom, które preferują wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, polecamy jednak Kazimierz Dolny. Z Siedlec to zaledwie 125 km, a wrażenia niezapomniane! Możecie wybrać się w rejs po Wiśle, pójść na kolacje do jednej z licznych nastrojowych restauracji, a gdy znudzi Wam się sam Kazimierz, przed powrotem do domu zajrzyjcie jeszcze do Nałęczowa i Lublina. Jeśli możecie pozwolić sobie na jakąś zagraniczną podróż – teraz jest ku temu najlepsza okazja. Na urządzanie wspólnego gniazdka przyjdzie czas. Udajcie się do jakiegoś renomowanego biura podróży i zapytajcie o specjalne oferty promocyjne dla nowożeńców. Większość biur ma w swojej ofercie opcje romantycznych wyjazdów dla świeżo upieczonych małżonków.
 

To czas tylko dla Was

Pamiętajcie jednak, że miejsce, w które się wybierzecie, jest w tym przypadku najmniej istotne. Najważniejsze, żeby spędzić ten czas tylko we dwoje, odpocząć po długich i mozolnych przygotowaniach do ślubu i wesela, wreszcie: nacieszyć się sobą zanim przyjdzie czas na powrót do szarej rzeczywistości. W takim razie – w drogę!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top