Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

10 powodów dla których warto wybrać wakacje All Inclusive

10 powodów dla których warto wybrać wakacje All Inclusive
Urlop – czekasz na niego długie miesiące. To Twoja nagroda za pracę, za wszystkie wyrzeczenia, nerwy, wstawanie rano i późne chodzenie spać. Zależy ci, by był jak najlepszy i byś nie musiał się niczym martwić, ale mógł się w pełni zrelaksować. Taki spokój ducha dadzą Ci tylko wakacje All inclusive. A jakie są inne powody, by wybrać właśnie taką formę wypoczynku? Dowiesz się poniżej!

1. Nieograniczony bufet. Tak, to jeden z największych plusów All inclusive. Bo – umówmy się – wakacje to nie jest dobry czas na dietę. Wyjeżdżając do egzotycznego kraju nastawiamy się na to, że spróbujemy nowych, nieznanych dotąd potraw oraz ciekawych połączeń smakowych. Nie ma nic gorszego niż wmówienie sobie: na wakacjach muszę schudnąć i katowanie samego siebie liściem sałaty, gdy wokół wszyscy zachwycają się lokalnymi specjałami. Z drugiej strony, często będąc za granicą nie do końca wiemy, co warto spróbować, a ponadto mamy obawy co do sterylności przygotowywanych posiłków – unikniemy ich stołując się w hotelu.

2. Alkohol i napoje w cenie. Upalne dni to zwiększone zapotrzebowanie organizmu na płyny. Mieszkańcy żyjący z turystów doskonale o tym wiedzą – i na przykład w Dubrovniku za butelkę mineralnej możemy zapłacić około 5-7 złotych. Pomnóżmy sobie tę ilość przez liczbę członków rodziny i dni, które spędzimy na wakacjach, a okaże się, że na pamiątki nie zostanie nam ani złotówka! Dodatkową korzyścią All inclusive są open bary z drinkami – a przecież wieczorem chętnie wybierzemy się na egzotycznego drinka w miłym towarzystwie.

3. Poczucie bezpieczeństwa – bezcenne. Kiedy coraz częściej dopływają do nas informacje o zaginionych turystach wyjeżdżających na własną rękę dobrze jest mieć poczucie, że opiekuje się nami biuro turystyczne. Nasi bliscy pozostający w Polsce również mogą być spokojni – w razie gdyby coś się działo w kraju, do którego jedziemy, zawsze mogą zadzwonić i o nas zapytać. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych, zaufanych biur, jak na przykład http://www.itaka.pl/all-inclusive/ , które gwarantują najwyższe wskaźniki bezpieczeństwa, a rezydenci są kompetentnymi fachowcami, którzy zadbają o nasze dobre samopoczucie.

4. Wygoda i komfort. Nie jedziemy „w ciemno”, bo hotel i jego okolice możemy obejrzeć jeszcze przed wylotem. Z opisu na stronie biura wiemy więc, czego możemy się spodziewać. Na miejscu zostaniemy odebrani i dowiezieni do hotelu, a po ulokowaniu od razu, bez przeszkód, możemy zacząć nasz relaks. Hotele, z którymi współpracują biura są wysokich standardów, więc mamy pewność, że poczucie komfortu, jak i wspomnianego już bezpieczeństwa będzie nam towarzyszyło przez cały czas.

5. All inclusive wychodzi taniej. Wydaje się to tak oczywiste, że nie warto o tym wspominać. A jednak warto o tym przypomnieć, zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi. Nasza pociecha na wakacjach często prosi nas o coś: a to loda, a to o gofra lub frytki. Możemy mu odmawiać, ale co to za radość, gdy całe wakacje spędzamy na dopinaniu budżetu? Również my sami mamy w upalny dzień ochotę piwo, a wieczorem drinka. All inclusive zapewnia nam to wszystko, a to oznacza, że nasze dziecko może jeść lody codziennie, a my nie musimy z karty drinków wybierać tych w najrozsądniejszej cenie.

6. Wszystko jest na miejscu – salony spa, bary, dyskoteki. Będąc w obrębie hotelu, znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne do pełnego relaksu. Nie tylko nie będziemy musieli szukać ich na mieście, ale też, co szczególnie ważne dla kobiet, będziemy miały poczucie bezpieczeństwa, relaksując się na masażu lub bawiąc w dyskotece.

7.  Zapewniony czas i bezpieczeństwo dziecka. W hotelach często możemy spotkać animatorów zabaw dziecięcych, którzy nie tylko nauczą nasze dzieci robić orgiami, pomalują ich twarze w zwierzęce wzory, ale też odciążą nas, dzięki czemu będziemy mogli spędzić miłe popołudnie sam na sam z małżonkiem.

8. Organizacja spoczywa na barkach kogoś innego. Tak, my tylko odpoczywamy, a w razie jakichkolwiek  problemów to rezydent się martwi, jak je rozwiązać. Odpadają nam więc hotelowe pertraktacje w recepcji, że pokój jaki dostaliśmy nie odpowiada naszym oczekiwaniom, mamy też niezbędną pomoc w razie gdybyśmy nie wiedzieli, jak dostać się na lotnisko lub co warto zwiedzić.

9. Nie musimy się stresować, że z nikim się nie dogadamy. To szczególnie ważne dla osób, które nie znają języków obcych. Może się zdarzyć, że będziemy musieli coś zareklamować lub poprosić o niestandardową usługę – komunikację i kontakt ułatwi nam rezydent, który w naszym imieniu będzie rozmawiał z obsługą.

10. Wycieczki są zorganizowane, my skupiamy się na oglądaniu. Odpada nam zapoznawanie się z rozkładem jazdy lokalnych autobusów, co do których i tak nie jesteśmy pewni, czy na pewno pojadą w dobrą stronę. Nie musimy też biegać z mapą w jednej ręce i słownikiem rozmówek w danym języku w drugiej, by dogadać się z tubylcami, pytając o drogę. Po prostu wsiadamy do autobusu, wysiadamy w określonym miejscu, zwiedzamy z przewodnikiem, a po skończonej wycieczce odstawiają nas pod hotelowe drzwi.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top