ExFoto - Mariusz Partyka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2454/149166315793520500.jpg
Jawor 59-400, woj. dolnośląskie
Korfantego 1/21
tel.: 799 076 789
http://www.exfoto.pl
exfoto@exfoto.pl
ExFoto - Mariusz Partyka - Jawor

Nazywam się Mariusz Partyka i mam lat 36. Moja firma ExFoto mieści się w Jaworze i powstała w 2010 roku. Świadczy usługi fotograficzne. W tym głównie specjalizuje się w fotografii ślubnej.

Jeśli podoba Ci się mój styl to zapraszam do kontaktu.

Posiadam bardzo dobry sprzęt fotograficzny, ale to nie on naciska spust migawki. Dzięki ogromnej pasji i kilkuletnim doświadczeniu w fotografii, potrafię uchwycić najlepsze momenty w połączeniu z poprawną kompozycją zdjęcia i odpowiednim świetle. Każde zdjęcie, które przekazuję po skończonej pracy musi być dopracowane do perfekcji. Kilka wybranych zdjęć przerabiam tak, że można je nazwać artystyczne. Staram się uchwycić najlepsze momenty, emocje, chwile, które zazwyczaj nikt by nie dostrzegł. Z przyjemnością zatrzymam w kadrach Wasze wspomnienia, począwszy od przygotowań, poprzez uroczystość zaślubin, po przyjęcie weselne oraz sesję w plenerze. Chcę, aby po latach, każde spojrzenie na ślubne fotografie na nowo budziły w Was emocje, które były Waszym udziałem.

Gdy emocje opadną oddam w Wasze ręce najpiękniejsze ujęcia.

BEZPIECZEŃŚTWO: Gwarantuję bezpieczeństwo w razie awarii sprzętu! Posiadam więcej niż jeden aparat oraz więcej niż jedną zewnętrzną lampę błyskową. Posiadam także zezwolenia na wykonywanie zdjęć z ceremonii kościelnych - wydane przez Kurię Biskupią. Dzięki temu unikniecie Państwo przykrej niespodzianki, kiedy ksiądz udzielający ślubu wyprasza z kościoła fotografa, nieposiadającego pozwolenia!

SPRZĘT: W moim zaopatrzeniu znajdują się profesjonalne lustrzanki firmy Canon wraz z obiektywami takich firm jak Canon, Sigma, Samyang (głównie jednak sprzęt CANONA). A także potrzebne wyposażenie (filtry, blendy, lampy, stół bezcieniowy i inny sprzęt potrzebny do realizacji zamówień oraz rekwizyty do pleneru ślubnego).

Ciągle się rozwijam, polepszam sprzęt oraz dążę do nieskończonej perfekcji i własnego stylu.   

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2536

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top