Fotografia i filmowanie ślubu - Jawor

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1965/151558699356399300.png
Jawor 59-400, woj. dolnośląskie
Rynek
tel.: 606 877 365
http://smagacze.pl
psmagacz@o2.pl
Fotografia i filmowanie ślubu - Jawor - Jawor

Dzień Ślubu, to najwspanialszy dzień Waszego życia, który powinien być uwieczniony przez kogoś zaufanego i solidnego. To prawdopodobnie największa impreza rodzinna jaką w życiu organizujecie.Pragniemy utrwalić pierwsze chwile nowej historii Waszego wspólnego życia, byście w każdej chwili mogli do nich powrócić.

Oferta ślubna skierowana jest do Nowożeńców, którzy pragną mieć wyjątkowy film z polotem, dynamiką i ciekawym charakterem, który będzie pamiątką o Waszym szczęściu, miłości i radości na całe życie.

Wiemy, że za kilka lat, kiedy po uroczystości nie zostanie już prawie nic, gdy nawet wspomnienia zaczną się zacierać, jedyną rzeczą która będzie je w stanie ożywić będzie film i zdjęcia.

Każda Para jest inna, więc podczas spotkań z Nowożeńcami omawiamy wiele spraw, które dotyczą przyszłej produkcji filmu i fotografii.

Wdrażamy Państwa sugestie i pomysły, a w połączeniu z naszym doświadczeniem stworzymy ciekawy materiał, który spełni Państwa oczekiwania.

Materiały realizujemy w jakości HD, a filmy przekazywane są w pudełkach ze specjalnie wydrukowaną grafiką i tytułem, oraz nadrukiem na płytach Blu Ray i DVD.

Zapraszamy do kontaktu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1961

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top