Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Proste fryzury na wesele. Modne uczesania w 2019

Dodano: 11-01-2019
fryzury_na_wesele
Jakie będą modne uczesania na 2019 rok? Odpowiedzi można szukać w różnych źródłach – Guido Palau, redaktor naczelny miesięcznika „Vogue” w Wielkiej Brytanii podpowiada: „Od kilku lat liczy się naturalność i indywidualność. Trzeba mieć pomysł, jak stać się najlepszą wersją samego siebie”*. I oto chodzi – wśród najmodniejszych fryzur weselnych na ten rok królować będą luźne stylizacje, warkocze, krótkie włosy i lekkie upięcia na bok.

Proste fryzury na wesele

Proste upięcia, a więc nadal nie sztywne, napuszone koki, ale zebranie włosów tuż nad karkiem lub wyżej, pozostawiając nieco niesfornych, ale kontrolowanych kosmyków. Dodatkową ozdobą będą warkocze, wplecione w rozpuszczone włosy. Jeżeli mowa o pełnej naturalności, wielką popularnością będą się cieszyły fale i delikatne loki.

pin

Upięcie z loków

Loki nigdy nie wychodzą z mody. Nie tylko dlatego, że każda kobieta doskonale w nich wygląda, ale również ze względów praktycznych – upięcie z loków dobrze się trzyma i bardzo łatwo je zrobić. Wystarczy upiąć je w jednym miejscu, pozostawiając część włosów rozpuszczonych, by wyglądać Dodatkowo, zwiększa to objętość włosów, fryzura wygląda zjawiskowo, a dodatki świetnie wtapiają się w całość.

pin

Jak zrobić fale na włosach?

W dniu ślubu najlepiej oddać się ręce specjalisty, ale jeżeli zależy nam na samodzielnym wykonaniu fal na włosach, wystarczy mieć w domu lokówkę, prostownicę lub wałki. Przyda się również suszarka z dyfuzorem, która wzmocni wyrazistość loków i pozwoli im się utrzymać na dłużej. Wykonując fale, pamiętajmy, aby użyć odpowiednich produktów do stylizacji – już na etapie mycia! Świetnie sprawdzą się pianki, kremy i spraye, dedykowane kręconym włosom.

pin

Pamiętajmy, że fale na włosach, które naturalnie nie mają tendencji do skrętu, wymagają specjalistycznych kosmetyków i sprawdzonych technik. Fryzjer pomoże określić, czy lepiej kręcić włosy na sucho czy mokro i które kosmetyki sprawdzą się na naszych włosach.

Warkocz na wesele

Bardzo praktyczny i modny, bo warkocze już od kilku sezonów są przebojem, jeżeli chodzi o fryzury na wesele. Zwłaszcza, jeżeli panna młoda zdecyduje się na wianek z kwiatów – warkocz jest wtedy bardzo wygodną opcją, idealnie dopasowaną do takiej stylizacji.

pin

Warkocz możemy wykonać w dowolnym stylu (na przykład kłos, francuski), a największym powodzeniem będą się cieszyły warkocze zaplecione na bok. Takie upięcia są bardzo naturalne i będą świetnym wyborem na śluby w stylu boho lub wiejskim.

pin

Upięcie na bok

To ostatni hit na cały rok 2019 – upięcia na bok nie wychodzą z mody. Są eleganckie, dostojne, ale równocześnie nie tak formalne i sztampowe, jak koki. Dzięki luźnym upięciom, optycznie wyszczuplamy twarz, a stylizacja pozostaje bardzo dziewczęca.

pin

Co wybierzecie na ten wyjątkowy dzień?

*Cyt. za vogue.co.uk

Powrót do listy
Top