Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Jak napisać przemówienie na wesele? Podpowiadamy

19-04-2019
Marzy Ci się wesele w wielkim stylu? Z poruszającą przemową, którą wygłosisz przed zaproszonymi osobami? Jeśli tak, to dowiedz się, jak napisać taką przemowę, by wypaść naprawdę świetnie!

Wpadki weselne, których da się uniknąć

08-04-2019
Stresujecie się zbliżającym weselem? Nie przejmujcie się - wszyscy tak mają. Nie da się wszystkiego przewidzieć i trudno uniknąć niefortunnych zbiegów okoliczności, ale odpowiednio planując imprezę, łatwo zaradzić kilku wpadkom. Co najczęściej okazuje się nietrafione? Z czego pary młode są mało zadowolone, a co łatwo poprawić?

Buty ślubne dla niej i dla niego – jakie wybrać?

06-03-2019
Szykujesz się do ślubu? Wybór idealnej kreacji ślubnej to niezwykle ważne zadanie dla każdej pary młodej. W dobrze dopasowanym stroju nie tylko dobrze wyjdziecie na zdjęciach, ale także będziecie czuć się pięknie i swobodnie w czasie ślubu, jak i wesela.

Sukienka dla świadkowej – wygodne i eleganckie sukienki na wesele

09-03-2019
Bycie świadkową to stresująca rola i równocześnie wielki zaszczyt. Można powiedzieć, że obok panny młodej jest się wówczas jedną z najważniejszych osób na uroczystości. Tym bardziej, warto wybrać naprawdę elegancką, ale równocześnie wygodną sukienkę, która pozwoli w tym dniu czuć się pięknie i komfortowo. Podpowiadamy, jakie trendy biedzą strzałem w dziesiątkę, bez względu na rozmiar!

Ozdoby do włosów na ślub. Dodaj charakteru stylizacji

20-02-2019
Zastanawiasz się nad oryginalnymi dodatkami do kreacji ślubnej? Postaw na efektowne ozdoby do włosów. To prawdziwa kropka nad „i” dla każdej stylizacji. Dobierz akcesoria do włosów i dopasuj je do modnych upięć weselnych.

Romantyczne trendy 2019 – zwiewna sukienka na wesele

11-02-2019
Romantyczny trend w modzie ślubnej nie przemija. Zwiewne sukienki, luźne upięcia włosów, delikatne makijaże w stylu glow - tego możemy się spodziewać w całym 2019 roku. Jakie kreacje zasługują na uwagę? I które sukienki okażą się najlepszym wyborem na wesele? Podpowiadamy i inspirujemy!

Proste fryzury na wesele. Modne uczesania w 2019

11-01-2019
Jakie będą modne uczesania na 2019 rok? Odpowiedzi można szukać w różnych źródłach – Guido Palau, redaktor naczelny miesięcznika „Vogue” w Wielkiej Brytanii podpowiada: „Od kilku lat liczy się naturalność i indywidualność. Trzeba mieć pomysł, jak stać się najlepszą wersją samego siebie”*. I oto chodzi – wśród najmodniejszych fryzur weselnych na ten rok królować będą luźne stylizacje, warkocze, krótkie włosy i lekkie upięcia na bok.

Ślub humanistyczny. Czym jest i jak go zorganizować?

19-12-2018
Ślub bez wielu formalności? Bez księdza, Urzędnika Stanu Cywilnego? Zaplanowany dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście? Z samodzielnie stworzoną przysięgą? To możliwe w przypadku ślubu humanistycznego. Dowiedz się, czym jest ślub humanistyczny, jak wygląda on w świetle polskiego prawa, a także, jaki może być jego przebieg?

Sukienki koronkowe na wesele. Modne kreacje na 2019 rok

10-12-2018
„Bridal Weeks” w Londynie, Barcelonie, Nowym Jorku i Mediolanie jednoznacznie wskazują na niegasnący trend: koronki. To ponadczasowy klasyk, który przeistacza pannę młodą w prawdziwe zjawisko. Przedstawiamy wam najciekawsze fasony na zbliżający się rok 2019. Koronkowe materiały nie wychodzą z mody!
Top