Zespół Primo

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/794/149166313122580800.jpg
Lublin 20-704, woj. lubuskie
Wojciechowska 33a
tel.: 509 593 399
http://www.zespolprimo.pl
primo1999@o2.pl
Zespół Primo - Lublin

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną twojego przyjęcia w postaci prowadzenia imprezy,bogatego instrumentarium oraz wielojęzycznego i różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów. Wysokiej klasy nagłośnienie,oświetlenie a przede wszystkim super program na oczepiny nie oklepany przez inne zespoły pozwoli na dostarczenie niezapomnianych wrażeń młodej parze i gościom. To nie tuzinkowy zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów. Dwa damskie wokale i dwa męskie pozwalają na profesjonalne wykonywanie piosenek oraz śpiewanie na głosy.

Proponujemy skład 4-osobowy istnieje możliwośc powiększenia go na życzenie o perkusję akustyczną i trębkę.
Doświadczenie zdobyte w kraju i kontraktach zagranicznych-Japonia, Jordania,Francja i Emiraty pozwala nam na odpowiednie dobranie repertuaru do charakteru imprezy,dobry kontakt z gośćmi,prowadzenie oraz zaspokojenie najbardziej wyszukanych państwa gustów muzycznych.

Ponieważ zajmujemy się zawodowo muzykowaniem więc jesteśmy w stanie zagrać dla państwa najnowszy repertuar oraz zapomiane przeboje z lamusa największe światowe hity czy też discoPolo i biesiadę przy stołach.Na życzenie gramy błogosławieństwo lub AveMarija w kościele na klarnecie.

Dla zainteresowanych naszą ofertą proponujemy słuchanie zespołu na żywo w restauracji Huzar ul.Spadochroniarzy7 - Lublin,na życzenie wysyłamy płytkę CD pocztą demo 40 utworów lub zapraszamy na naszą stronkę

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3563

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 04.09.2022, ocena: 5
Mega zespół grali do białego rana , ludzi których ciężko wyciągnąć na pariet sami biegli, aby potańczyć. Wokal zajefajny , instrumental nie ma w sobie równych wszytsko jak na najwyższym poziomie oczepiny prowadzą tak , że pariet jest mokry od łez, ze śmiechu serdecznie polecamy i gwarantujemy udaną zabawę;)
Top