Zespól muzyczny VIP

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1702/149166314064713000.jpg
Legnica 59-220, woj. dolnośląskie
Jastruna
tel.: 660 959 956
http://vip.legnica.pl
janekk7@o2.pl
Zespól muzyczny VIP - Legnica

O ZESPOLE

Tercet wokalno - instrumentalny o bogatych tradycjach przechodzących z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy muzykami o wszechstronnych możliwościach warsztatowych oraz bogatym doświadczeniu zdobywanym na estradach krajowych i zagranicznych.

"VIP" to profesjonalni, wykształceni muzycy. Nasze atuty: punktualność, solidność i zaangażowanie, bogate instrumentarium (inst. klawiszowe, saksofon, akordeon, inst. perkusyjne), zróżnicowany repertuar standardowy i współczesny obejmujący różne style muzyczne m. in.: pop, disco-polo, biesiadę i wiele innych gatunków muzycznych, wokal wielogłosowy (żeński i męski). Występy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Godnym podkreślenia jest fakt, że każdy występ zespołu odbywa się na żywo przy wykorzystaniu m. in. instrumentów akustycznych oraz piosenek wykonywanych wielogłosowo, co powoduje, że każdy nasz występ jest dynamiczny, spontaniczny i żywiołowy.

REPERTUAR

Nasz repertuar to utwory, które w historii muzyki rozrywkowej były, są i będą największymi przebojami na każdą okazję. Nasz repertuar uzupełniamy o aktualne przeboje i nowości. Znajdą tam Państwo przeboje wykonywane m.in. w języku polskim, angielskim, hiszpańskim oraz wielu innych.

Gramy również na życzenie biesiadę dla gości śpiewających przy stołach popularne piosenki z naszym akompaniamentem.

Mogą Państwo wybrać utwór na pierwszy taniec, piosenkę z dedykacją itp. Na życzenie zespół gra podczas „Błogosławieństwa Państwa Młodych” i wyprowadzenia w rytmie marsza weselnego (akordeon, saksofon, tamburyn).

Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem wesela, zespół prowadzi m.in. zabawy, konkursy, przyśpiewki, podziękowania dla rodziców itp.

Istnieje możliwość grania na „poprawinach” oraz na życzenie odtwarzania muzyki mechanicznej w przerwach dla zespołu.

Zespół zastrzega sobie zmianę muzyków. Istnieje także możliwość zmniejszenia lub zwiększenia składu o kolejnych wykonawców.

Gramy i śpiewamy bawiąc naszych słuchaczy muzyką taneczną, rytmiczną znaną i lubianą. Zależnie od okazji możemy zaprezentować różnorodny program tematyczny np. disco-polo, cygański, stare melodie i inny uzgodniony z organizatorem.

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt muzyczny, transport oraz oświetlenie sceniczne i stosowne stroje do okoliczności naszego występu.

Posiadamy duży, wyselekcjonowany i zróżnicowany stylistycznie repertuar. Gramy długie bloki muzyczne, krótkie przerwy i nie pijemy alkoholu w pracy.

Możemy występować na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1946

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top