Zespół muzyczny Tequila

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6676/150113094578891300.png
Pruszowice 51-217, woj. dolnośląskie
Wrocławska 13
tel.: 604 784 753
http://www.tequila.net.pl
manoart@wp.pl
Zespół muzyczny Tequila - Pruszowice

Zespół muzyczny TEQUILA

Zespół Muzyczny TEQUILA powstał w roku 2002. Od września 2012 gramy w składzie 3 lub 4 osobowym z wokalistką Dorotą i gitarzystą Maxem. Wieloletnie doświadczenie, bogaty repertuar, profesjonalne nagłośnienie i światła to gwarancja udanej zabawy.

Doskonały kontakt z publicznością sprawia, że imprezy z naszym udziałem pozostają długo w pamięci. 

Wesele to specyficzny rodzaj imprezy.....każde jest inne. Setki wesel które już zagraliśmy dają nam pewność, że już nic nas nie zaskoczy.

Prowadzimy zabawy, oczepiny, robimy także biesiadę przy stołach z akordeonem. Na życzenie młodej pary bierzemy udział przy błogosławieństwie a w kościele dodatkowo trąbka może uświetnić  oprawę mszy świętej.

W repertuarze mamy ok.700 piosenek od tych bardzo starych po przeboje które pojawiły się nie dawno. Zainteresowanym wysyłamy taki spis na maila.  Wiemy, że nikt dziś nie chce kupować "kota w worku" dlatego zachęcamy do  posłuchania kilkunastu utworów z naszej bogatej kolekcji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 977

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 23.07.2018
najlepszy zespół , warto docenić kompleksowość usług jakie oferują, para młoda może spokojnie skupić się na gościach a nie muszą martwić się resztą od tego mają przecież " teqilę":-) Wszystko jest zorganizowane na tip top:-)
Dodano: 07.06.2018
Tequila to najwspanialszy i najlepszy zespół którzy tworzą niesamowici ludzie z pasja i miłościa do muzyki. Pokazuja to na parkiecie i scenie, a goscie mogą się tylko bawic do świtu :D
Dodano: 23.05.2018
Z pewnościa zespół który prowadzi prym w województwie dolnośląskim. Pełni energii ludzie z bardzo prostą misją - zarazic innych dawka dobrej muzyki i poniesc kazdego z krzeseł prosto na rozgrzany parkiet. Robicie to rewelacyjnie, cała moja rodzina, nawet dzieciaczki bawiły się równo z Wami :)
Dodano: 13.03.2018
Dwukrotnie byłem na imprezie, na której główną rolę grał zespół Tequila i za każdym razem było równie wybornie. Bardzo sympatyczni ludzie tworzą ten skład, muzyka grana było bardzo zróżnicowana, dopasowana do panujących trendów, jednym słowem super zabawa
Dodano: 14.02.2018
Najlepsi pod słońcem tylko i wyłącznie Tequila! Tańce hulańce trwały z nimi całą noc, aż do białego rana. Super utwory, każdy mógł się bawić!
Dodano: 25.01.2018
Zespół do polecenia na każdą imprezę. Tworzą świetną atmosferę, wybawić się można za wszystkie czasy, są niesamowici. EXTRA
Dodano: 08.12.2017
Zespół Tequila jednym słowem REWELACJA !!! Wszyscy goście wspominają jak się świetnie bawili POLECAMY !!!
Dodano: 22.11.2017
Ten zespół to strzał w dziesiątkę!!!Super kawałki,repertuar dla każdego,świetnie się przy tym tańczy i przytula;))Wykony genialne,lepsze od oryginałów.Jeśli impreza to tylko z nimi.Polecam!
Top