Zespół Muzyczny MAKER

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1615/154029533272418700.jpg
Wołomin 05-200, woj. mazowieckie
Wileńska
tel.: 517 571 309 lub 504 565 098
http://www.grupamaker.com.pl - strona w przebudowie
info@grupamaker.com.pl
Zespół Muzyczny MAKER - Wołomin

Zespół Maker istnieje na rynku muzycznym od ponad 15 lat. Mamy za sobą setki, jeśli nie tysiące, udanych imprez, zarówno tych prywatnych jak i masowych. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem i w pełni profesjonalnym sprzętem. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę dla 10 jak i dla 1000 osób, w każdym lokalu lub plenerze. Co wyóżnia nas spośród setek innych? Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że nie działamy schematycznie. Każda prowadzona przez nas impreza jest inna, niepowtarzalna. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie. Nie boimy się wyzwań i towarzyszącego im ryzyka. Do tego wszystkiego, świetnie się przy tym bawimy. 
Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i rozrywkowym. Współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami publicznymi, gminami, przedszkolami i szkołami.

WESELA

Wesele jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych dni w Waszym życiu. My, staramy się jedynie podkreślić jego wyjątkowość. To Wy, jako Państwo Młodzi decydujecie niemalże o wszystkim, my ze swojej strony, służymy radą i wsparciem. 
Pamiętajmy, nie da się w 100% przewidzieć lub ustalić przebiegu wesela. 
 

Jak to wygląda?

Przygotowywując sie do każdego wesela, bierzemy pod uwagę wszystkie informacje, jakie podczas spotkania uzyskujemy od Pary Młodej. Dobieramy utwory tak, by każdy z obecnych gości znalazł w nich coś dla siebie. Obserwujemy gości, staramy się nawiązać z nimi kontakt. Dzięki temu poznajemy ich potrzeby i preferencje. Zawsze staramy sie grać "pod wesele"

Oczepiny
Konkursy oczepinowe wybierane sa przez Parę Młoda podczas spotkania. Dysponujemy bazą ponad 200 oczpinowych konkursów zarówno tych mniej i bardziej pikantnych. Wszytkie żarty, nawet te najbardziej odważne, nie przekraczają granicy dobrego smaku i przyzwoitości.

Prowadzenie wesela - Wodzirejka
Oferujemy Państwu pełną obsługę wodzirejską i konferansjerską. Podczas całej zabawy, aktywnie uczestniczymy w tym, co dzieje sie na sali. Wesele z nami to nie tylko muzyka i oczepiny, to SHOW, który na długo pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości. Jesteśmy w stanie zapewnić pełną konferansjerkę w języku angielskim !


Indywidualne podejście
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Podpowiadamy i doradzamy w razie potrzeby. 
Jeśli planujecie Państwo jakąkolwiek imprezę i szukacie oprawy muzycznej - Zadzwońcie lub napiszcie do nas.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1976

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top