Zespół muzyczny Fraza

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2653/153910638987850300.jpg
Ostróda 14-100, woj. warmińsko-mazurskie
Skłodowskiej-Curie 4
tel.: 503 745 673
http://https://www.planujemywesele.pl/24413-fraza-ostroda
biuro.fraza@wp.pl
Zespół muzyczny Fraza - Ostróda

Fraza-zespół muzyczny

Jesteśmy profesjonalnym cover-bandem specjalizującym się w oprawie muzycznej wesel, balów, bankietów, przyjęć, festynów i innych imprez okolicznościowych. Gramy różną muzykę: od rocka, poprzez rock'n'roll, bigbit i pop do piosenki biesiadnej. » Nasza główna dewiza i motto zespołu brzmi: "Gramy tylko na żywo!". Tylko muzyka grana na żywo, przez "żywe" instrumenty, daje pełną satysfakcję i wyzwala ochotę do szalonej zabawy! » Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i gwarantujemy dobrą zabawę. Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem.

Pochodzimy z powiatu ostródzkiego i Lidzbarka Welskiego, jednak obszar naszych działań nie jest ograniczony do okolic tych miejscowości.
* Nasza główna dewiza i motto zespołu brzmi: "Gramy tylko na żywo!". Podchodzimy poważnie do tego co robimy i również Państwa traktujemy poważnie.
*Kilkuletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co powinien umieć i wiedzieć zespół weselny,tak aby uroczystość pozostała niezapomnianą w pamięci organizatorów.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1075

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top