Zespół Muzyczny Forum

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/604/149166312937170600.jpg
Poddębice 99-210, woj. łódzkie
Poddębice
tel.: 601 244 206
http://www.zespolforum.pl
zespolforum@interia.pl
Zespół Muzyczny Forum - Poddębice

Chcesz zorganizować imprezę i poszukujesz zespołu?

Trafiłeś pod właściwy adres!

Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną imprez

WESELA, BALE, STUDNIÓWKI, IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE, ZABAWY

O NAS:

KASIA: Jest wokalistką i zarazem najpiękniejszą osobą w zespole. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia, a Muzyka jest dla niej pasją. Jest młodą, energiczną, pozytywnie zakręconą i wielobarwną dziewczyną. Śpiewa, gra na skrzypcach i saksofonie, nakręca pozytywnie wszystkich dookoła. Z wielką przyjemnością zaśpiewa na Waszym weselu, jak również stworzy niepowtarzalny klimat tej cudownej uroczystości.

DAREK: „Rzeczy niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba… troszkę…. poczekać”. Założyciel zespołu, główny aranżer w zespole, wokalista - klawiszowiec. Jest odpowiedzialny za dobór repertuaru, opracowanie nowych utworów i konkursów. W sprawach muzycznych perfekcjonista, dba również o idealną jakość dźwięku i oświetlenie. Dusza towarzystwa i wodzirej. Potrafi grać na kilku instrumentach, szarpie struny, dmie w saksofon, muska klawisze. Jego pasją są instrumenty, ale jest również wokalistą z dużym doświadczeniem. Równy i sympatyczny gość. Rozdarty między światem sportu i muzyki. Łącząc to w jedną całość otrzymuje pozytywną mieszankę wybuchową.

JÓZEK: Podaruje Wam tę noc… Najstarszy członek naszego zespołu. Śpiewa i gra zawsze i wszędzie. Wielokrotnie utytułowany za swoją działalność muzyczną. Tworzy muzykę i zaraża swoją pasją coraz młodszych. Jego power tkwi w tym, że dzień zaczyna i kończy muzyką. Śpiewa, gra na klawiszach, trąbce, akordeonie, specjalista od biesiady.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2516

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top