Zespół muzyczny Focus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9033/151782624047073900.png
Osiny 21-426, woj. mazowieckie
Osiny 68, Wola Mysłowska (k. Łukowa)
tel.: 662 036 552 lub 25 796 02 80
http://www.zespol-focus.pl
poczta@zespol-focus.pl
Zespół muzyczny Focus - Osiny

Zespół muzyczny FOCUS

Działamy najczęściej kompleksowo - oprawa muzyczna i cyfrowe filmowanie video, co sprawia, że jesteśmyniezwykle konkurencyjni cenowo - niektóre koszty są wspólne. Współpraca zespołu z operatorem kamery sprawia, że żaden z istotnych punktów scenariusza imprezy, nie zostanie pominięty.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość rytuału weselnego, a do tego otwartość i komunikatywność, pozwalają nam na znakomity kontakt z gośćmi co wpływa na pozytywną atmosferę wesela.

To co robimy jest nasza pasją, a nie "robotą", a nasza ambicją jest zadowolić ludzi którzy nam zaufali - nieskromnie powiemy, chyba nam się to udaje...

Lansujemy muzykę wielopokoleniową, od standardów biesiadnych i muzyki lat 60-tych po najnowsze hity z list przebojów polskich i zagranicznych.

Chcą poznać oczekiwania naszych Klientów, repertuar, program oczepin, wszystkie szczegóły techniczne, omawiamy wspólnie. Nigdy z góry nie planujemy "żelaznego" repertuaru, ponieważ każda impreza jest inna- dostosowujemy się do atmosfery "miejsca i chwili".

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1104

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top