Zespół muzyczny Brillant

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4217/149623357396599500.png
Rzeszów 35-005, woj. podkarpackie
Plac Kilińskiego 2
tel.: 605 727 501
http://brillant-oktawa.pl/
w.fryc@brillant-oktawa.pl
Zespół muzyczny Brillant - Rzeszów

Zespół muzyczny Brillant z Rzeszowa tworzy Magda, Edwin, Michał i Kuba.

To osoby z wykształceniem muzycznym i pedagogicznym. Grupa tworzy muzykę z olbrzymią pasją i zaangażowaniem. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie pozwalają realizować oprawę muzyczną na najwyższym poziomie.

Potrafią nie tylko uprzyjemnić każdą uroczystość, ale też zachęcić jej gości do zabawy.

Zespół Brillant zapewnia atrakcyjny i bardzo zróżnicowany repertuar – od współczesnych hitów, aż po przeboje z dawnych lat.

Brillant gra stare hity, jak i te obecnie popularne. Może również zapewnić oprawę imprezy muzyką klasyczną.

Wszystkie utwory grane są w ciekawych aranżacjach, które przypadną do gustu każdemu uczestnikowi imprezy. Muzyka ta jest idealna do tańca i zabawy.

Członkowie zespołu grają na trąbce, saksofonie tenorowym, klawiszach, skrzypach, jak i akordeonie. Posiadają także przyjemne w brzmieniu wokale, którymi uświetnią ślub, wesele, imprezę okolicznościową czy bankiet.

Wszystkie informacje o naszym zespole - znajdują się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu!

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1848

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.93 / 5
głosów: 29
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 06.02.2018
Bardzo, bardzo polecam! Grali na weselu u mojej siostry i bez zastanowienia zdecydowałam się na to by zagrali również na moim ślubie. Mega zgrany zespół i repertuar stworzony tak, by nie schodzić z parkietu ani na minute. ;) Nie było momentu aby parkiet był pusty mimo niewielkiej ilości gości... bawili się zarówno najstarsi jak i młodsi. ;) Zespół rzetelny, słowny i z klasą! Bardzo pozytywni ludzie! Jeśli miałabym wybierać drugi raz, nie wahałabym się ani minuty - zdecydowanie warci swojej ceny! Ah... I te skrzypce... coś nietuzinkowego, dodajacego pazura ;) Bardzo polecam! Oby tak dalej ;)
Top