Zespół muzyczny BRAVI

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1527/154029882285386700.jpg
Piotrków Kujawski 87-800, woj. kujawsko-pomorskie
Piłkarska 6
tel.: 608 042 988
http://zespol-bravi.pl/
bravi@interia.pl
Zespół muzyczny BRAVI - Piotrków Kujawski

Zespół weselny który zagra na Twoim weselu w Bydgoszczy oraz w całym województwie kujawsko-pomorskim! Nie boimy się także zleceń na terenie całego naszego kraju!

Jesteśmy czteroosobowym zespołem z wieloletnim doświadczeniem, podpartym odpowiednim przygotowaniem wokalno-instrumentalnym. Oferujemy oprawę konferansjersko – muzyczną na różnego rodzaju imprezach, takich jak wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe, koncerty.

Wykorzystujemy takie instrumenty jak: akordeon, saksofon, gitara, keyboard, syntezator. Sprzęt, jakim dysponujemy gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Posiadamy rozbudowane, sterowane przez protokół DMX oświetlenie sceniczne, które nadaje barwnego charakteru naszym występom.

Nasz repertuar jest bardzo szeroki. Wykonujemy utwory w każdym stylu muzycznym oraz w różnych językach, najnowsze, jak i te „ze starej płyty”. Nie stronimy również od repertuaru biesiadnego. Na życzenie klienta prowadzimy wspólną biesiadę przy dźwiękach akordeonu i gitary wraz z Gośćmi weselnymi. Repertuar Bravi to nie tylko muzyczna oprawa, ale również różnego rodzaju zabawy taneczne, które mają na celu integrację wszystkich uczestników imprezy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Działamy na terenie całej Polski.

Skład zespołu:
Natalia – wokalistka, konferansjer, wodzirej
Piotr – wokal, konferansjer
Eryk – gitara, wokal, instrumenty klawiszowe
Arek – akordeon, saksofon, instrumenty klawiszowe, chórki, manager

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2019

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top