Zespół muzyczny Bella Notte

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1342/154030146572489500.png
Bydgoszcz 85-014, woj. kujawsko-pomorskie
Staszica 7
tel.: 503 979 844
http://bellanotte.pl/
bellanotteband@gmail.com
Zespół muzyczny Bella Notte - Bydgoszcz

Jako weselny zespół muzyczny  możemy zapewnić usługę muzyczną waszego wesela lub innej imprezy. Nagłaśniając imprezę postaramy się sprostać gustom nawet najbardziej wymagającym weselnikom i pozostałym gościom z Bydgoszczy dostarczając sprzęt estradowy najwyższej jakości. Obsługujemy imprezy okolicznościowe różnego rodzaju: imprezy firmowe, bale karnawałowe, studniówki, urodziny …             

Zespół muzyczny na wesele Bydgoszcz – BellaNotte – Z nami każde wesele jest udane a zadowolenie gości gwarantowane. Przekonajcie się Sami…

Jako zespół muzyczny  postaramy się sprostać gustom nawet najbardziej wymagającym klientom w Bydgoszczy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Bydgoszczy i okolic do zapoznania się ze zdjęciami i nagraniem video z wesel.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym demo.

W swoim repertuarze posiadamy bardzo szeroki wachlarz utworów muzycznych w różnym klimacie od disco-polo, dance przez rock, latino a kończąc na współczesnej muzyce polskiej i zagranicznej.

Nasz repertuar nie jest z góry ułożony!!
Na każdym weselu na bierzaco dostosowujemy go do potrzeb Państwa gości!! Zespól muzyczn na wesele Bydgoszcz – BellaNotte stale wzbogaca repertuar o nowości oraz przeboje pojawiające się na rynku muzycznym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1244

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top