Zespół Muzyczny Bel Canto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/173/149166312435783400.jpg
Gdynia 81-595, woj. pomorskie
Kornela Makuszyńskiego 17F/6
tel.: 603 694 065, 604 288 613, 502 826 582
http://bel-canto-gdynia.wixsite.com/belcanto
belcanto@poczta.onet.pl
Zespół Muzyczny Bel Canto - Gdynia

​Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy organizując przyjęcia okolicznościowe chcą zapewnić dobrą zabawę swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Polecamy się na wszelkie imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, uroczystości rocznicowe, dancingi, studniówki i inne występy.

Dysponujemy profesjonalnymi instrumentami i sprzętem nagłośnieniowym czołowych firm muzycznych. Nad wysterowaniem nagłośnienia i korekcją brzmienia podczas występów czuwa nasz realizator dźwięku.

Posiadamy szeroko rozbudowane zaplecze techniczne. Mamy możliwość nagłaśniania zarówno małych jak i dużych imprez na salach balowych oraz w plenerze.

Wybierając agencję muzyczną BEL CANTO możecie być pewni, że zarówno Wy jak i Wasi  goście będziecie mile wspominać chwile spędzone z nami!

Zespół Bel Canto działa na scenie muzycznej od 15 lat. Gwarantujemy oprawę muzyczną na wysokim poziomie, gdyż jesteśmy profesjonalnie wykształconymi muzykami z długoletnim stażem.

Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzą trzy solistki oraz muzycy grający na instrumentach takich jak: saksofon, trąbka, puzon, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, skrzypce, akordeon, harmonijka ustna.

Zdajemy sobie sprawę, że występy na niektórych imprezach nie wymagają uczestnictwa całego zespołu, dlatego jego skład dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Wybierając Zespół muzyczny BEL CANTO  możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5857

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top