Zespół muzyczny -KRIS BAND-

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3535/149166317637153900.jpg
Przechlewo 77-320, woj. pomorskie
Człuchowska 5
tel.: 604 245 964
http://www.zespolkrisband.cba.pl
krisband@o2.pl
Zespół muzyczny -KRIS BAND- - Przechlewo

Jeżeli szukacie Państwo zespołu muzycznego, który w profesjonalny sposób ubarwi muzycznie Waszą imprezę to trafiliście pod właściwy adres.

Jesteśmy grupą muzyczną z bardzo bogatym repertuarem i doświadczeniem estradowym, która poprzez doskonałą muzykę oraz humor poprowadzi wesele tak, by ten niepowtarzalny dzień Wam oraz Waszym gościom utkwił w pamięci jako kwintesencja doskonałej zabawy przy znanych a także lubianych przebojach ostatniego 50-lecia, piosenkach biesiadnych i oryginalnych zabawach.

Gramy podczas wieczorków, festynów, zabaw, uroczystości weselnych oraz innych imprez okolicznościowych.

Świadczymy również usługi w zakresie nagłaśniania różnego rodzaju imprez plenerowych jak i w obiektach zamkniętych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, by zapewnić Państwu jak najwyższy poziom muzyczny oraz artystyczny wykonywanych usług.

Podstawowy skład zespołu stanowi duet damsko-męski, ale w celu zapewnienia jak najlepszej oprawy - podczas imprez plenerowych, jak również na życzenie klienta korzystamy z usług doświadczonego zaprzyjaźnionego wodzireja-konferansjera, prezentera muzycznego i realizatora dźwięku w jednej osobie.

Zapraszamy też na naszą stronę internetową http://www.zespolkrisband.cba.pl oraz na Facebook'a: http://www.facebook.com/zespolkrisband

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1491

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top