Zespół Manta

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1605/149166313795717800.jpg
Płoty 72-310, woj. zachodniopomorskie
Sienkiewicza 27/6
tel.: 667 230 711
http://zespol-manta.pl/
ryszard@zespol-manta.pl
Zespół Manta - Płoty

Zespół muzyczny MANTA założony został już w latach 70-tych, kiedy to grupa młodych ludzi postanowiła dzielić się swoją pasją z innymi. Przede wszystkim pragnęli oni zabawiać gości, sprawiać, aby każdy czuł muzykę i danego wieczoru, zapominając o problemach dnia codziennego, mógł weselić się z najbliższymi.


Do dzisiaj w skład zespołu wchodzi jego członek z dawnych lat – Ryszard Strug. To dzięki niemu pewne tradycje zostały zachowane i przekazane kolejnym pokoleniom. To on wprowadził w świat muzyki swoje córki: Agnieszkę Strug i Elżbietę Skicińską.
Jak widać jesteśmy zespołem rodzinnym, co pozwala utrzymać harmonię i ład we wspólnej pracy. Jak nasi poprzednicy wyznajemy zasadę dobrej zabawy z wyczuciem smaku. Proponujemy Państwu muzykę wszystkich pokoleń i bardzo zróżnicowanych gatunków. Zawsze potrafimy dostosować się do oczekiwań Klienta i to z Nim indywidualnie ustalamy wszystkie szczegóły.

Zespół MANTA proponuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną różnego rodzaju imprez. Zachęcamy do zamówienia naszych usług na:

  • wesela
  • studniówki
  • bale
  • bankiety
  • zabawy plenerowe

wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (np. urodziny, imieniny, rocznice. Do tego typu zamówień jesteśmy w stanie pomniejszyć skład zespołu, aby zapewnić Państwu dogodą cenę.)

Naszą specjalnością jest muzyka rozrywkowa. To dzięki niej posiadamy uznanie dużego grona klientów. Bogate doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w działalność muzyczną oraz wysoki współczynnik poczucia humoru gwarantuje wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Na bieżąco staramy się uzupełniać nasz repertuar w nowe, ciekawe przeboje oraz unowocześniać sprzęt muzyczny. Podczas naszych występów nie zabraknie dobrego humoru oraz konkursów i zabaw, które na pewno umilą czas między zabawą. Staramy się, aby wieczór utrzymany był w wesołym klimacie. Przede wszystkim podczas trwania imprezy przez cały czas  mamy kontakt z Klientem, jak i z publicznością, co pozwala na całkowite zaspokojenie wszystkich potrzeb i wymagań. Podczas wykonywania utworów śpiewamy także o Gościach, bawimy ich, a dzięki temu na twarzach Klientów zawsze maluje się szczęście i zadowolenie.


Oferujemy także wyprowadzenie Państwa Młodych z domu. Najpierw przy dźwiękach instrumentów poprowadzimy Pana Młodego. Następnie w domu Pani Młodej będziemy uczestniczyć w błogosławieństwie, żeby tuż za chwilę zagrać hucznie w rytm marsza weselnego.

Jak najbardziej zachęcamy do skorzystania z naszych usług także podczas organizowania imprez, w których udział będą brać osoby różnych narodowości. Proponujemy prowadzenie zabaw z języku angielskim, jak również niemieckim.
Jesteśmy z województwa zachodniopomorskiego, ale odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. Gramy na terenie całej Polski, a doborowy repertuar i znajomość języków pozwala na występy także za granicami kraju.


Dysponujemy profesjonalnymi instrumentami, własnym nagłośnieniem, prawdziwie scenicznym oświetleniem i własnym transportem.

Jeśli chcesz, aby Twoje przyjęcie było wyjątkowe i posiadało profesjonalną oprawę muzyczną – zarezerwuj termin. Zazdzwoń już dziś: 691-597-527.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1745

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top