Zespół KORSO

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3862/149166318449450000.jpg
Gliwice 44-103, woj. śląskie
Szczęść Boże
tel.: 515 870 577 lub 880 992 228
http://www.korso.com.pl
kontakt@korso.com.pl
Zespół KORSO - Gliwice

Zespół KORSO

Zespół KORSO rozpoczął swoją działalność wiele lat temu. Naszym głównym atutem jest duże doświadczenie w oprawie muzycznej imprez. Zespół prezentuje wysoki poziom muzyczny w szerokim repertuarze.

Nasze występy profesjonalnie przygotowujemy pod każdym względem. Istotnym elementem działania naszej kapeli jest fakt, iż obsługiwane przez nas imprezy prowadzimy nie tylko w języku polskim ale również angielskim oraz francuskim (wg. potrzeb i zapotrzebowania).

Wykonujemy znane wszystkim utwory produkcji polskiej i zagranicznej –  pop, rock, blues, disco polo, biesiadę, utwory instrumentalne, a także piosenki własnego autorstwa.

 

Oferta

Od roku 2016 zespół Korso rozszerzył podstawowy skład z 3 do 4 członków, poprzez drugi wokal damski. Dzięki temu wykonywane przez nas utwory otrzymać mogły jeszcze większą pełnię brzmienia, a to właśnie było naszym priorytetem.

Repertuar konkretnej imprezy ustalamy z klientem (oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem). Oferujemy również profesjonalną konferansjerkę i atrakcyjne zabawy.

Istnieje możliwość modyfikacji składu w zależności od potrzeb, życzeń i charakteru imprezy (oczywiście po wcześniejszym ustaleniu) - ilość osób od 4 do 7. W zależności od ilości osób cena do negocjacji!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1215

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top