zero925

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1070/149166313377829500.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Aleja Wyzwolenia 9/149
tel.: 669 609 209
http://https://zero925.obraczki-weselne.pl/
info@zero925.pl
zero925 - Warszawa
Galeria zero925 powstała z połączenia mojej wielkiej pasji do projektowania biżuterii i zamiłowania do Internetu i wszelkich nowoczesnych technologii informatycznych.
 
Nazwa jest nieprzypadkowa, zero925 (0,925) oznacza pierwszą próbę srebra i symbolizuje najwyższą jakość prezentowanych przedmiotów.

Dzięki wieloletnim kontaktom ze środowiskiem najlepszych polskich projektantów, wśród których mam wielu przyjaciół i bliskich znajomych, udało mi się stworzyć galerię, która jest ewenementem w skali polskiego Internetu.

Mogę więc Państwu zaproponować oprócz swoich prac również dzieła najlepszych polskich artystów. Co nie jest bez znaczenia, wszystkie prace są w bardzo konkurencyjnych cenach!

Chciałbym żebyście Państwo pamiętali, że poprzez internetowe formularze zawarte na tych stronach kontaktujecie się ze mną, żywym człowiekiem i projektantem otwartym na pomysły i sugestie, chętnie służącym wszelką pomocą i radą.

Ja i moi przyjaciele z przyjemnością spróbujemy spełnić Państwa oczekiwania realizując również zupełnie nietypowe zamówienia, wybiegając poza katalogową ofertę.

W mojej galerii dowiecie się Państwo o wszelkich nowinach ze świata polskiego srebra. Postaram się informować Was na bieżąco o wszelkich ciekawych wydarzeniach, wystawach, konkursach i nowych dokonaniach moich przyjaciół.

Warto więc zapisać się na listę subskrypcyjną, żeby na bieżąco śledzić złotnicze nowiny.

Ponieważ sukces mojej galerii zależy od naszej wspólnej aktywności, trzymam za Nas kciuki.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2489

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top