Zeppelin Cafe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1855/149166314422172800.jpg
Warszawa 01-476, woj. mazowieckie
Kaliskiego 57
tel.: 602 230 534
http://www.zeppelincafe.pl
cafezeppelin@wp.pl
Zeppelin Cafe - Warszawa

Posiadamy do dyspocycji klijentów salę restauracyjną na 70 os, halę namiotową z podestem i podłogą na 120 os, oraz grill z ogródkiem i widokiem na Lotnisko Bemowo na ok 100 os. Naszymi atutami są * duży parking * znaczne oddalenie od zamieszkałych osiedli * smaczna , tradycyjna kuchnia polska * ponad 10 letnie doświadczenie Przy organizacji imprez w zależności od potrzeb korzystamy ze współpracy z zespołami muzycznymi , D'jami, animatorami czasu.

Referencje

Restauracja znajduje się w urokliwej okolicy. Pojechałam tam z mężem na komunię naszego siostrzeńca i muszę przyznać, że naprawdę fajnie się bawiliśmy A w szczególności wszystkie dzieci, które miały do dyspozycji plac zabaw i klauna :) Same dania wyśmienite i nie skłamię, że chętnie tam jeszcze kiedyś wpadnę.
Monika z Woli

Organizowałem imprezę firmową dla ponad 50 osób. Już od samego początku zarządzający restauracją Zeppelin Cafe wykazali się pełnym profesjonalizmem organizacyjnym. Wiedzieli jak takie imprezy się organizuje, dzięki czemu zaoszczędzili nam dużo czasu związanego z planowaniem zarówno miejsca jak i serwowanych dań, które swoją drogą były bardzo dobre. Polecam wszystkim firmom to miejsce.
Jacek z firmy mediowej

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1845

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top