Zaproszenia ślubne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3796/151791870059821200.jpg
Nowy Sącz 33-300, woj. małopolskie
Górki Zawadzkie
tel.: 536 194 666
http://najlepszezaproszenia.pl
oscarns@tlen.pl
Zaproszenia ślubne - Nowy Sącz

Najlepsze Zaproszenia .pl to marka, która zaprojektuje dla Was oryginalne zaproszenia oraz wyjątkowe dodatki na każdą okazję, a przede wszystkim na tak niepowtarzalną okazję jaką jest Wasz ślub.

Wszystkie projekty są wykonywane wedle indywidualnych oczekiwań Naszych klientów. Chcemy aby Wasz projekt był projektem spełniający Wasze marzenia w 100% . Jesteśmy młoda firmą która nie boi się wyzwań a wręcz przeciwnie uwielbia ja podejmować i rozwijać poprzez to swoje możliwości i dawać uśmiech zadowolonym klientom, gdyż dla nas to właśnie Wy jesteście najważniejsi w tym przed weselnym harmidrze. Wszystkie zaproszenia są wykonywane przy użyciu profesjonalnego sprzętu takiego jak drukarki, zaginarki, specjalistyczne dziurkacze i gilotyny. Używamy tylko najlepszej jakości papieru oraz materiałów wykończeniowych przy realizacji projektu.

Staramy się aby nasze projekty były ponadczasowe, a inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co nas otacza a to jest piękne, gdyż zakładamy, że nie ma brzydkich łabędzi i w każdej rzeczy można odkryć coś wyjątkowego, pięknego.

Realizujemy również zamówienia na dodatki ślubne zarówno indywidualne według Waszych oczekiwań jak i też na podstawie istniejącego projektu. W naszej ofercie dodatków ślubnych znajdują się zawieszki na alkohol, Menu weselne, lista gości, kotyliony, winietki, numery stołu oraz wszelkie pomysły które znajdują się w Waszej głowie a my jesteśmy w stanie je zrealizować.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1914

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top