Zamkowy Młyn Krapkowice

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2055/151143012320619100.png
Krapkowice 47-300, woj. opolskie
Młyńska 3
tel.: 77 446 11 00 lub 535 414 799
http://www.zamkowymlyn.pl
info@zamkowymlyn.pl
Zamkowy Młyn Krapkowice - Krapkowice

 "Zamkowy Młyn" położony jest poniżej starych murów okalających rynek z XIV- wiecznym kościołem pod wezwaniem św.Mikołaja oraz XIII-wiecznym zamkiem należącym ongiś do znamienitego rodu piastowskich książąt opolsko - raciborskich. Po śmierci ostatniego z rodu Jana II Dobrego zamek przechodzi w ręce Ferdynanda I Habsburga.

W oryginalnych wnętrzach starego młyna, którego powstanie datuje się na rok 1852, znajdują się przeznaczone do dyspozycji gości - usytuowane na pięciu kondygnacjach sale, w których pomieszczono w stylowych wnętrzach: kawiarnię, restaurację na 80 osób, dwupoziomową salę weselno-bankietową na łączną ilość 150 osób, salę konferencyjną na 80 osób oraz przypominającą swym charakterem i wystrojem lata dwudzieste ubiegłego wieku - salę bilardową.

W drugim skrzydle "Zamkowego Młyna" znajduje się, wyposażona w windy, część hotelowa, która dysponuje dwudziestoma pięcioma jedno i dwuosobowymi pokojami oraz apartamentem dla nowożeńców. Z okien " Zamkowego Młyna" rozpościera się niezapomniany widok na rozwidlenie Osobłogi i Młynówki oraz położoną w ich delcie wysepkę, na której znalazło schronienie stadko kóz. O wschodzie słońca, widocznego przy pięknej pogodzie o każdej porze roku, budzi gości śpiew ptaków.

Doskonałe położenie (ok.10 min. od zjazdu z autostrady A-4 na Krapkowice - Gogolin) stanowi dodatkowy atut "Zamkowego Młyna", który zapewnia gościom doskonały wypoczynek oraz miłą, rodzinną atmosferę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2981

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top