Zamek Dubiecko

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1795/149166314279105000.jpg
Dubiecko 37-750, woj. podkarpackie
Zamkowa 1
tel.: 16 651 10 58
http://www.zamek.dubiecko.com
zamek@dubiecko.com
Zamek Dubiecko - Dubiecko

Wspaniałą historię ma wiele zamków, jednak nie każdy zachwyca położeniem jak Zamek Dubiecko. Z widokiem na pradolinę Sanu, parkiem
z przełomu XVIII i XIX wieku i 300-letnim dębem, który przynosi szczęście jest perłą na Karpackim Szlaku Ogrodów i Domów Historycznych.

Zatrzymując się na nocleg, organizując konferencję, przyjęcie weselne w Zamku Dubiecko wybieracie niezwykłą atmosferę, piękne otoczenie, świetną kuchnię, precyzyjną organizację oraz obsługę. Tworzymy hotel z duszą.

Wesele w Zamku Dubiecko

– który koncept przyjęcia jest Ci bliższy?

Złoto, marmur, setki świateł odbijających się w oczach gości, patrzących z zachwytem na środek sali balowej. Tam piękna kobieta wiruje w objęciach ukochanego, jak w disneyowskiej opowieści. Czy to Ty? :)

A może do Twojej wizji bardziej pasuje intensywna zieleń ogrodu zamkowego, kontrastująca z bielą obrusów i sukni... Słońce rozświetla taflę stawu, wygrzewają się w nim łabędzie, dodając uroku przyjęciu na łonie natury.

Lub wolisz wesele w oranżerii pełnej światła i otoczonej zielenią... W miejscu stworzonym do radosnych rozmów i zabawy, które doskonale współgra
z nowoczesną dekoracją, jak i balową.

Który koncept jest bliższy Twojemu sercu? W którym widzisz siebie?

Przyjedź do nas i zobacz możliwości.

Miejsca idealne na weselne przyjęcia w Zamku Dubiecko: sale zamkowe, w tym sala balowa na 130 osób, oranżeria w parku i ogród zamkowy

Do Państwa dyspozycji są restauracja, sala balowa, sale biesiadne, kuchnia z niesamowitym menu. Wszystko to i wiele innych sprawią, że ten wyjątkowy dzień, dzień wesela będzie niezapomniany.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3213

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top