Zakład Produkcyjno-Handlowy Krzysztof Ludwin

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/318/149166312603787200.jpg
Mikołów 43-190, woj. śląskie
Braterska 7
tel.: 32 226 61 62 lub 602 635 041
http://www.ludwin.com.pl
ludwin@ludwin.com.pl
Zakład Produkcyjno-Handlowy Krzysztof Ludwin - Mikołów

Firma" Ludwin" już od 20 lat jest znaczącym liderem w dziedzinie produkcji opakowań ozdobnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najtrudniejszym projektom tak aby zadowolenie Naszych klientów zawsze było na pierwszym miejscu.

Atutem naszej firmy jest dokładność i terminowość wykonywanych przez nas zadań. Ceny są konkurencyjne i ustalane indywidualnie dla potrzeb klienta.

Nasza firma jest wstanie wykonać opakowanie na państwa życzenie również bez użycia wykrojnika. Jeśli nie znajdziecie Państwo czegoś odpowiedniego dla siebie w naszych propozycjach, służymy pomocą w opracowaniu projektu opakowania odpowiadającego Państwa wymaganiom.

Na naszej stronie w dziale OFERTA prezentujemy przykłady niektórych dotychczasowych indywidualnych realizacji - opakowań na prezenty korporacyjne, ekskluzywne upominki reklamowe, limitowane edycje różnych produktów. Pudełka, nie tylko można zamówić ale również mogą być dla Państwa źródłem inspiracji i z naszą pomocą stworzyć swój własny indywidualny produkt.

Jeśli nie znajdziecie Państwo czegoś odpowiedniego dla siebie w naszych propozycjach, służymy pomocą w opracowaniu projektu opakowania odpowiadającego Państwa wymaganiom. W ofercie posiadamy również złocenie typu HOT STAMPING, który jest wykorzystywany do uszlachetnienia druku. Można wykorzystać go na naszych produktach jak i podkreślić swoją indywidualność np. w wizytówkach.

Zapraszamy do współpracy !!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3074

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top