Zajazd u Beaty i Violetty

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1808/149166314303136200.jpg
Prochowice 59-230, woj. dolnośląskie
Kawice-Parking
tel.: tel. fax. 76/85 84 922, tel. 76/85 84 579
http://brak
zajazd@zajazd-kawice.pl
Zajazd u Beaty i Violetty - Prochowice

Zajazd u " Beaty i Violetty "

Restauracja & Hotel *** 

Restauracja „Zajazd u Beaty i Violetty” słynie od lat z organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Wystrój naszych sal sprzyja organizacji bankietów, spotkań integracyjnych lub firmowych, studniówek, zabaw andrzejkowych, sylwestrowych i karnawałowych oraz najważniejszych uroczystości rodzinnych - wesela, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie oraz kawalerskie.

Organizujemy konferencje, szkolenia firmowe, spotkania biznesowe oraz imprezy firmowe. Sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt pozwalający na komfortową pracę zarówno dla wykładowców jak i dla osób uczestniczących w szkoleniach i spotkaniach. Przestronne sale pozwalają na pracę przy różnym oświetleniu i w oddzielnych grupach. 

Restauracja „Zajazd u Beaty i Violetty” istnieje od blisko dwudziestu lat. Nasza gościnność oraz kuchnia oparta na tradycji i smaku od lat przyciąga do nas gości szukających chwili wytchnienia w podróży. Odwiedzają nas znane osobistości ze świata kultury, sportu, rozrywki a nawet polityki. Jest to także idealne miejsce dla całych rodzin na niedzielny odpoczynek i relaks na naszym tarasie zbudowanym na wodzie.

Zajazd u Beaty i Violetty Hotel***  to nowa marka na regionalnym rynku hotelarskim. Wnętrza flirtując z klasycznym stylem utrzymane są w nowoczesnej konwencji.
Do dyspozycji naszych miłych Gości oddajemy 28 pokoi dwuosobowych wzbogaconych o dostawki, umożliwiające zwiększenie miejsc noclegowych do 83.
Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja „Zajazd u Beaty i Violetty” słynie od lat z organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Wystrój naszych sal sprzyja organizacji bankietów, spotkań integracyjnych lub firmowych, studniówek, zabaw andrzejkowych, sylwestrowych i karnawałowych oraz najważniejszych uroczystości rodzinnych- wesel, komunii, chrzcin, wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4941

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top