Zabytkowe limuzyny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/132/149166312386989800.gif
Olsztyn , woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyn
tel.: 601 614 854 lub 89 534 40 56
http://https://kolekcja.samochody-weselne.pl/
vipautousa@op.pl
Zabytkowe limuzyny - Olsztyn

Nasze auta nie były gromadzone dla celów komercyjnych, jednakże proponujemy ich udostępnienie do przewozów okolicznościowych (śluby) w Olsztynie i okolicznych  miejscowościach województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Istnieje możliwość obsłużenia uroczystości również w innych regionach kraju, wiąże się to jednak z kosztami dojazdu lub dowozu auta.  Szofer biegle władający językiem  angielskim i rosyjskim na życzenie. 

Nasze piękne i unikalne pojazdy z pewnością uświetnią tę niepowtarzalną  uroczystość, jaką będzie planowany przez Państwa ślub.

Naszym atutem są zabytkowe pojazdy "z wyższej półki", które już w momencie ich wyprodukowania, ze względu na niewielką liczbę egzemplarzy i wysoką cenę, zaliczały się do motoryzacyjnej elity. Samochody są odrestaurowane, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, ujęte w ewidencji konserwatora zabytków.


Jesteśmy Laureatem konkursu i zdobywcą brązowej statuetki "Wielkiej Małej Firmy" woj. Warmińsko-Mazurskiego w ogólnopolskim konkursie na najbardziej wiarygodne i rzetelne małe przedsiębiorstwo.

Jakie samochody posiadamy m.in. CADILLAC i wiele innych- wszelkich informacji udzielamy telefonicznie, poprzez e-maill a możecie je zobaczyć w naszej firmie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4644

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top