Yasoda

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/463/149166312780038200.png
Opole 45-081, woj. opolskie
Dubois 47
tel.: 77 443 12 09 lub 577 877 223
http://www.yasoda.pl/
kosmetyka@yasoda.pl
Yasoda - Opole

Salon kosmetyczny YASODA zdobył 1 miejsce w konkursie MISTRZOWIE URODY 2017, na najlepszy salon kosmetyczny w Opolu.

Drogie Klientki, Drodzy Klienci Salonu kosmetycznego YASODA.

Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i głosowanie na nasz Salon w konkursie MISTRZOWIE URODY 2017, na najlepszy salon kosmetyczny w Opolu.

Jest nam niezmiernie miło, że okazaliście nam swoją wdzięczność oddając na nas swój głos. Nasza praca i starania, by być liderem wśród opolskich salonów kosmetycznych opłaciły się, gdyż zdobyliśmy Wasze uznanie. Jeszcze raz dziękujemy.

Salon kosmetyczny YASODA to z pewnością nie tylko "mury" i prosty wystrój, które Państwo doceniacie. Salon YASODA to przede wszystkim znakomite panie kosmetolog, to profesjonalizm, doświadczenie i doskonała znajomość kosmetologii, która często graniczy z medycyną estetyczną, to również uśmiech i indywidualne traktowanie każdego Klienta i jego problemu ze skórą.

"Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017. Laureatów tego prestiżowego plebiscytu wybiorą w głosowaniu Opolanie - ich najwierniejsi Klienci." - tak opisywany jest konkurs Mistrzowie Urody 2017. Salon kosmetyczny YASODA stara się wpisywać w te trendy oferując zabiegi, które nie są dostępne w żadnym innym salonie w naszym województwie. Dbamy, by nowości z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej były dostępne dla szerokiego grona Klientów - opolanek i opolan. Chcemy, byście Państwo nie musieli jechać do Wrocławia, Katowic czy Krakowa. Chcemy, by najlepsze zabiegi kosmetyczne były dostępne dla Was również w Opolu.

Gratulujemy również pozostałym zwycięzcom i uczestnikom tego konkursu. Informacje o głosowaniu i link do wyników głosowania znajdziecie na stronie: www.nto.pl/uroda

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i... do zobaczenia na zabiegach...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5313

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top