Wypożyczalnia busów Kangoor

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3414/153910438470026200.jpg
Bydgoszcz 85-009, woj. kujawsko-pomorskie
Dworcowa 37/15
tel.: 514 250 260
http://www.kangoor.pl
biuro@kangoor.pl
Wypożyczalnia busów Kangoor - Bydgoszcz

Wypożyczalnia Kangoor

Świadczone przez firmę Kangoor usługi polegają na najmie samochodów dostawczych, takich jak: bus transportowy, van czy bus osobowy. Liczne oddziały i punkty wydań samochodów w całej Polsce ułatwiają korzystanie z usług firmy. Na terenie Lotniska Szwederowo jest punkt wydań aut. Samochody są dostarczane z oddziału w Bydgoszczy przez kierowcę firmy.

Bydgoszcz jest ósmym co do wielkości miastem Polski, jego liczba ludności wynosi w przybliżeniu 360 tysięcy mieszkańców, a aglomeracja Bydgoszczy ma ponad 470 tysięcy mieszkańców. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, dominuje przemysł elektrotechniczny. Bydgoszcz położony jest na europejskim szlaku komunikacyjnym – przez miasto przebiega paneuropejski korytarz transportowy Via. Na południowy wschód od Bydgoszczy znajduje się Toruń, na północny wschód Grudziądz. W okolicy Lotniska Szwederowo w Bydgoszczy możliwy jest wynajem aut dostawczych.

Międzynarodowy port lotniczy im. Ignacego Jana Padarewskiego zlokalizowany ok 3km od centrum Bydgoszczy. Zajmuje 11 miejsce pod względem odprawionych pasażerów w Polsce który obecnie posiada 13 połączeń lotniczych. Powierzchnia całego portu wynosi 146ha, a długość pasa startowego to 2,6 km.

Wybierz rodzaj samochodu, wysokość kaucji oraz limit kilometrów i sprawdź stawkę wynajmu na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1467

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top