WyjątkowyPrezent.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/59/149166312308584000.jpg
Warszawa 02-035, woj. mazowieckie
Filtrowa 62/41A
tel.: 22 668 82 72
http://www.wyjatkowyprezent.pl
biuro@wyjatkowyprezent.pl
WyjątkowyPrezent.pl - Warszawa

Wyjątkowy Prezent

WyjątkowyPrezent.pl powstał w 2007 roku i jest pierwszą firmą w Polsce która na szeroką skalę zaoferowała prezenty w formie przeżyć.

Oferta serwisu prezentowego WyjątkowyPrezent.pl spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów jak i mediów. Swoją uwagę poświęciły nam takie tytuły jak: magazyn Gentelman, tygodnik Polityka oraz Wprost, dziennik Gazeta Wyborcza. Nasze prezenty pojawiły się również na antenie ogólnopolskich telewizji tj. TVN, TVP2 oraz na antenie stacji radiowych np. Radio Kolor, Polskie Radio Bis.

W tym momencie oferujemy ponad 70 prezentów w formie przeżyć w pięciu miastach Polski tj.: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Udostępnienie kolejnych miast już wkrótce.

Znaleźć wyjątkowy prezent na urodziny, wesele......nie jest łatwo....

Przykładowo prezent dla kobiety to trudna sprawa - nie od dzisiaj wiadomo, że kobieta zmienną jest! Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu na Dzień Kobiet, Dzień Babci, Urodziny, Walentynki czy też na Gwiazdkę tutaj na pewno znajdziesz dokładnie to czego szukasz! Podaruj przeżycie!

Oferta firmy kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4280

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top