Wróżka Małgorzata

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/326/149166312615425600.jpg
Warszawa 01-823, woj. mazowieckie
Kasprowicza 58
tel.: 515 094 363
http://www.wrozkamalgorzata.pl
malgorzatatrzaskoma@o2.pl
Wróżka Małgorzata - Warszawa

Od dawien dawna ludzkość ma do wyboru bardzo wiele metod pozwalających odkrywać tajemnice przyszłości. Wiele z tych technik, pochodzących z różnych stron świata, było przekazywane z pokolenia na pokolenie. Sceptycy niechętnie odnoszą się do tego, co nazywają wróżeniem. Metody te mogą jednak sprawić, że zobaczymy znacznie więcej niż tylko to, co wydarzy się w następnym tygodniu, miesiącu, roku... Pozwala nam poznać lepiej własną osobowość, pomogą skrystalizować pomysły i podjąć decyzje w sprawach, które do tej pory czekały na rozwiązanie, jak również ukryte możliwości naszej psychiki.

Sztuka wróżenia obejmuje szereg technik - od bardzo prostych do niezwykle skomplikowanych." Sposobami przewidywania przyszłości interesowałam się odkąd pamiętam. Ciekawiło mnie jak i większość moich znajomych czy rzeczywiście jest możliwe, aby dowiedzieć się wcześniej o przyszłych wydarzeniach i jakie zastosowanie może mieć to w życiu codziennym.

Zainteresowałam się Tarotem, numerologią oraz astrologią i przekonałam się na przykładzie własnego życia a później znajomych i kwerentów że wróżby się sprawdzają. Parę lat temu ukończyłam szereg kursów związanych z tą tematyką, co pozwoliło mi uściślić wiedzę i jeszcze bardziej rozwinąć intuicje. Wróżenie stało się moją pasją, a świadomość, że dzięki temu można pomóc innym sprawia olbrzymią satysfakcje. Jeśli chcecie państwo odsłonić tajemnice przyszłości.

Zapraszam na sesje indywidualne i telefoniczne:

  •     Tarot - kabała
  •     Numerologia - osobista, partnerska, prognozy
  •     Reiki Tybetańskie - terapie
  •     Dobieranie osobistych talizmanów
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3508

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 08.06.2022, ocena: 5
polecam wróżkę jest bardzo dobra i sympatyczna
Top