Wróżka Akima

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/404/149166312707800700.jpg
Łódź , woj. łódzkie
Łagiewnicka 54/56
tel.: 42 686 66 90
http://www.akima.pl
akima@onet.pl
Wróżka Akima - Łódź

Witam wszystkich. Odkrywam przed Wami tajemnice przyszłości przy użyciu Kart Anielskich oraz Runów. Przekonajcie się, jak można odnaleźć szczęście i rozwiązanie życiowych problemów za pomocą magicznych sposobów.

Zachęcam do głębszego spojrzenia we własne wnętrze, nadania Twojemu życiu bardziej duchowego wymiaru oraz osiągnięcia pełnej harmonii. Jestem przekonana, że z moją pomocą ponownie dostrzeżesz otaczające Cię piękno, doznasz ukojenia oraz odzyskasz radość życia.

Każdym z nas opiekuje się czysta, skrzydlata istota, z którą pomogę Ci nawiązać relację za sprawą Kart Anielskich. Ich symbolika stanowi język kontaktu pomiędzy Tobą, a Twym stróżem. Otrzymasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie ze sfery miłosnej, finansowej, zawodowej i wielu innych. Bądź świadom opiekuńczych Aniołów. Wielokrotnie przekonałam się o ich wsparciu, pomagając innym osobom oraz kontaktując się z własnym opiekunem za pomocą kart.

Runy to z kolei magiczny alfabet, znany ludzkości od tysięcy lat. Jego tradycja sięga prehistorycznych, skandynawskich wierzeń, związanych z wielkim bogiem Odynem. Umiejętne odczytywanie Runów (każdy z nas ma przypisaną określoną symbolikę) wskazuje przydatne w życiu codziennym rozwiązania oraz sugeruje odpowiedzi na istotne, w tym nawet mocno skomplikowane pytania. Przez lata praktyki nauczyłam się je odpowiednio interpretować – zależnie od osoby, której dotyczą. Powierzchowne potraktowanie symboliki Runów oraz dosłowna interpretacja mogłaby narobić sporego spustoszenia w umysłach mało doświadczonego adepta.

Przy pomocy Runów opisuję przyszłe zdarzenia oraz określam przyczynę, dla której znaleźliśmy się w aktualnym położeniu. Na tej podstawie układam optymalny scenariusz działań, który pozwoli Ci realizować zamierzone cele, lub podnieść się po przykrych doświadczeniach. Runy zdecydowanie ułatwiają także rozwiązywanie złożonych zagadek, które nierzadko stanowią dla nas przeszkodę w normalnym funkcjonowaniu.

Ważne jest jednak także Twoje zaangażowanie i współpraca ze mną, aby wspólnie korzystać w pełni ze wsparcia, jakie dają Karty Anielskie oraz Runy. Jestem zwolenniczką ciągłej pracy nad sobą i poszukiwania własnego "Ja". Tylko wówczas, uaktywniając wewnętrzną siłę, uda nam się właściwie spożytkować magiczne moce. Życzę Wam odwagi w stawianiu czoła życiowym przeciwnościom oraz podejmowaniu nowych wyzwań. Uwierz w siebie i poczuj własną wartość, a siła ezoteryki dodatkowo zmobilizuje Cię do odkrycia drzemiących w Tobie możliwości.

Jeżeli chcielibyscie Państwo mieć możliwość spotkania osoboście wróżki w Łodzi zapraszam na spotkania osobiste i wróżby w moim gabinecie. Bywam równiez w Warszawie, gdzie mogę równiez spotkać się z państwem w czwartki i piątki oferując wróżby konsultacje omawiające runy ,a takze w sprawach numerologii.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 7480

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top