Wonder Dream - Art4art Marcin Idziaszek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1319/151706933157662400.png
Gorzów Wielkopolski 66-400, woj. wielkopolskie
Chodkiewicza 29/1
tel.: 504 393 193
http://www.wonderdream.pl
brak@brak.pl
Wonder Dream - Art4art Marcin Idziaszek - Gorzów Wielkopolski

Fotograf ślubny i kamerzysta ślubny – WonderDream

Filmowanie to nasza pasja. Już od najmłodszych lat realizujemy się artystycznie w twórczej pracy, uczestnicząc w konkursach i festiwalach filmowych. Nie jesteśmy amatorami, którzy po godzinach dorabiają sobie na weselach, wykonując wideofilmowanie. Dzięki długoletniej pracy mamy ogromne doświadczenie, zarówno jeśli chodzi o filmowanie ślubów, jak i tworzenie reklam czy klipów. Obsługujemy komercyjnie znane marki na całym świecie, wykonując dla nich videofilmowanie, którego oczekują.

Nie muszą się Państwo zastanawiać czy film z wesela spełni Wasze wymagania, to oczywiste! Uwiecznimy najważniejsze chwile, a następnie kamerzysta ślubny zajmie się profesjonalnym montażem. W naszym zespole pracuje również fotograf ślubny, dlatego mogą Państwo uzyskać od nas komplet materiałów z tego ważnego dnia.

Nasze zaangażowanie na rynku filmowców ślubnych nieraz owocowało realizacjami dla znanych postaci publicznych. Sprawiło też, że przynależymy do grona dziesięciu najlepszych firm w Polsce, które skupiają się w oficjalnym stowarzyszeniu. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że otrzymają wyjątkowy film ślubny. Nasz kamerzysta zadba także o wysoką jakość każdego ujęcia. Na co dzień można nas spotkać na planach filmowych reklam, filmów promocyjnych czy teledysków, a owoce naszej pracy podziwiać w ogólnopolskiej telewizji i Internecie. Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1653

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top