Wodzirej Zbyszek Wanat

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/530/149166312849362000.jpg
Olsztyn 10-117, woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyn
tel.: 609 672 442
http://www.wodzirejprezenter.pl
biuro@wodzirejprezenter.pl
Wodzirej Zbyszek Wanat - Olsztyn

Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, czy zdecydować się na wodzireja/prezentera preferując do tej pory zespół, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny proponowany przeze mnie jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Bawię gości non stop. Przerwy wyznaczają gorące posiłki. Konsumpcję umila nastrojowa muzyka. Goście mają możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

Z przyjemnością spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, czy innej uroczystości, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, wesołą, zabawną a w otoczeniu ludzi z mikrofonem w dłoni czujesz się jak ryba w wodzie to nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów na wodzireja oraz DJ’a. Z nami będziesz mógł spełniać swoje sceniczne marzenia.

Zapraszamy do kontaktu !

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3286

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 11.06.2023, ocena: 1
Niestety miałam okazję być na weselu w którym wodzirejem był ten pan. Gorzej się nie dało wesela poprowadzić, przestarzałe poczucie humoru przez co w opinii wielu było obciachowo. Widoczny brak kultury i dobrego wychowania u tego pana.
Dodano: 22.05.2018
Nie polecam. Wodzirej swoje lata świetności miał i już naprawdę można się naciąć na tego Pana.Można się rozczarować.
Top