Wodzirej

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1946/149166314654315700.jpg
Olsztyn 10-588, woj. warmińsko-mazurskie
Kościuszki 58/11
tel.: 609 672 442
http://WodzirejPrezenter.pl
biuro@wodzirejprezenter.pl
Wodzirej - Olsztyn

Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, czy zdecydować się na wodzireja/prezentera preferując do tej pory zespół, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny proponowany przeze mnie jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Bawię gości non stop. Przerwy wyznaczają gorące posiłki. Konsumpcję umila nastrojowa muzyka. Goście mają możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

Z przyjemnością spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, czy innej uroczystości, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale,  studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

Moja praca na przyjęciu weselnym polega na koordynowaniu wszystkiego co się odbywa podczas  wesela ( przywitanie Pary Młodej i gości, posiłki, wszelkie podziękowania, przemówienia, zakończenie – jako jedyny przeprowadzam z powodzeniem zakończenie wesela, oraz wszystko to co Para Młoda życzyłaby sobie). Na przyjęciu weselnym animuję gości do dobrej miejscami szalonej zabawy, przede wszystkim tańcem solowym lub w parach, ale w taki sposób, że często  w odczuciu gości to Para Młoda jest animatorem tych zabaw. Wspólne zabawy tworzą miłą rodzinną atmosferę i integrują gości.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1938

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top