Wizaż PRO

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6671/150005035131731200.jpg
Kraków 30-438, woj. małopolskie
Borkowska 25
tel.: 501 323 338
http://www.wizaz.pro
info@wizaz.pro
Wizaż PRO - Kraków

Makijaż ślubny kraków WIZAŻ.PRO

Witaj !

Odkryj ze mną swoje piękno już dziś!

Zapraszam! Monika Mitraszewska

Kilka faktów o mnie:

Nazywam się Monika Mitraszewska i jestem dyplomowaną wyzażystką charakteryzatorem. Posiadam też tytuł artysty plastyka.

Pierwsze kroki w wizażu stawiałam już 2008 roku. Od 2011 roku zaczęłam pracę jako beauty-expert w kilku największych portalach urodowych w Polsce.

W 2012 roku uzyskałam dyplom wizażysty-charakteryzatora, ukończywszy Polsko-Francuską Szkołę Wizażu FAM w trybie nadzwyczajnym, zostając jej wykładowcą.

W internecie jestem znana pod pseudonimem MissHeledore, gdyż tak przez wiele lat podpisywałam moje artykuły i zdjęcia makijaży tworzone na zamówienie największych portali urodowych w Polsce.

Prowadzę autorskiego bloga o makijażu i urodzie – Wizaż Online, gdzie zamieszczam makijaże krok po kroku, recenzje kosmetyków i porady urodowe.

Posiadam także kanał urodowy na YouTube, gdzie prezentuję jak krok po kroku wykonać manicure, bądź makijaż w przystępnych video-instruktażach.

Wykonuję makijaże oraz przeprowadzam metamorfozy z pięknymi zdjęciami pamiątkowymi.

Prowadzę także kursy wizażu, makijażu profesjonalnego, automakijażu i pielęgnacji. Omawiam nie tylko zagadnienia związane z „kolorówką”, ale też pielęgnacją, połączone z poradami dotyczącymi dbania o typ cery Klientki.

Przeprowadzam analizę kolorystyczną (podział na 12 typów urody), z cennymi wskazówkami jak dobierać barwy, by współgrały nie tylko z Waszym wyglądem ale też osobowością.

Moją pasją od zawsze było tworzenie i nadawanie wyobraźni realnego, namacalnego kształtu. Malowanie pędzlem, niezależnie od tego czy na płótnie, czy na twarzy, jest dla mnie formą sztuki. Kolor, tak bardzo istotny w makijażu, nie różni się niczym od tego, którym operują artyści malarze. Różnica polega na tym, że zamiast obrazu na ścianę powstaje na twarzy nowa, lepsza wersja Ciebie. Kocham ten moment, gdy szara skóra nabiera pięknego, zdrowego kolorytu a oczy stają się wyraziste i zaczynają błyszczeć niczym świeżo oszlifowany brylant! No i ten uśmiech, który pojawia się na twarzy, gdy spojrzysz w lustro!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1443

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top