Wiśniewski - Pracownia Krawiecka kat. S

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/172/149166312434219700.jpg
Gdynia 81-363, woj. pomorskie
Starowiejska 25
tel.: 604 608 829 lub 58 620 82 65
http://www.krawiecwisniewski.pl
tomasz@krawiecwisniewski.pl
Wiśniewski -  Pracownia Krawiecka kat. S - Gdynia

Wiśniewski

Doskonały wygląd i osiąganie życiowych celów - ma wiele ze sobą wspólnego. To, jak się prezentujesz, w jaki sposób tworzysz swoją osobowość nazywamy STYLEM ŻYCIA

Dlatego też, w garderobie mężczyzny zawsze powinien znajdować się ubiór dostosowany do każdej czekającej na nas życiowej okazji.

Klasyczny garnitur dwurzędowy z kaszmiru. Popielaty tenis zawsze dobrze wygląda, sprawdzi się w każdej sytuacji w ciągu dnia i świetnie się nosi.

Niektóre nasze oferty:

Lekka marynarka na trzy guziki, dwa rozporki, skośne kieszenie i skośne dziurki dopełniają całości. Mozna ją nosić prawie do każdych spodni tworząc ciekawe zestawy koordynowane.

Jasna marynarka w ciekawy deseń. Trzy guziki dwa rozporki z tyłu, dwie kieszenie po prawej stronie i podszewka do połowy pleców nadają jej lekkości i komfortu noszenia. Zapewne każdy się za tobą obejrzy.

Zestaw klubowy. Powinien wisieć w każdej szafie. Marynarka z diagonalnego kaszmiru. Dwa guziki, klapy w szpic, dwie kieszonki po prawej stronie, kontrastowa podszewka i dziurki. Odpowiednio dobrane klubowe guziki i spodnie z cienkiej flaneli to ubranie, którego potrzebujesz.

Wygodny zestaw koordynowany do pracy. Klasycznie na dwa guziki z rozporkami po bokach, nosząc różnego rodzaju spodnie zawsze będziemy wyglądać schludnie i nienagannie.

Garnitur dwurzędowy z ciekawej czesankowej wełny. Dwa rozporki z tyłu, dwie kieszonki po prawej stronie i cięte kontrastowe dziurki sprawiają, że przestał być nudnym klasykiem. Pomoże załatwić większość ważnych spraw w ciągu dnia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5366

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top