Willa pod Jedlicą

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1235/149166313546112200.jpg
Ciechocinek 87-720, woj. kujawsko-pomorskie
Broniewskiego 23
tel.: 54 283 50 07
http://www.podjedlica.pl
willa@podjedlica.pl
Willa pod Jedlicą - Ciechocinek

Serdecznie zapraszamy do „Willi pod Jedlicą”, która znajduje się w  centrum uzdrowiska Ciechocinek. Naszym gościom oferujemy 7 dwuosobowych pokoi z łazienkami, z których każdy wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik elektryczny oraz elektrycznie spuszczane rolety.

Do dyspozycji gości jest również lodówka oraz kuchenka mikrofalowa. Znajdujący się przy Willi ogródek z grillem, huśtawką i ławkami zachęca do wypoczynku w cieniu wspaniałego drzewa - 20 metrowej daglezji zielonej zwanej potocznie Jedlicą.


Dzięki bardzo atrakcyjnemu położeniu nasi goście mają blisko do największych atrakcji uzdrowiska. Park Zdrojowy i Grzyb znajdują się w odległości 300 metrów a Tężnie 400 metrów od Willi.

Jesteśmy jedynym pensjonatem w Ciechocinku posiadającym własną jaskinię solną, która jest najnowszą oryginalną metodą zastosowania soli morskiej i kamiennej w celach leczniczych ( m.in. w leczeniu schorzeń górnego układu oddechowego, astmy, alergii, chorób układu krążenia, itp. ) Gościom „Willi pod Jedlicą” proponujemy codziennie bezpłatny seans w naszej jaskini.

Zapewniamy wysoki standard w cenach przystępnych dla każdego. Osobom planującym dłuższy pobyt oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2620

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top